Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni arról, hogy kinek hogy tetszik a Lilianna név? (néztem az utóneveket, ilyen változat is van)

Figyelt kérdés
Kislányt várunk a párommal szeptemberre, nagyon tetszik nekünk a Lili név, csak egy bajunk van vele, hogy sajnos túl gyakori név lett. Keresnénk egy "arany középutat" de a Lilien és a Liliána nem igazán teszik nekünk. Szóval várom a véleményeket, hogy kinek hogy tetszik a Lilianna?

2012. máj. 2. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, nagyon szép név.


De vegyétek számításba, hogy szinte soha senki nem fogja a teljes nevén szólítani(csak ha hivatalos helyen jár). Ugyanúgy "Lilizni" fogják.

2012. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

Nem mindegy, hogy nekünk hogy tetszik? A ti gyereketek lesz.

Személy szerint nekem nem tetszik. Se a Lilien, se a Liliána, se a Lilianna, a Lili meg kimondottan borzasztó, hiszen egy becenév, ami önálló névvé lett.

2012. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon nem tetszik, picit bugyuta név.
2012. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én akkor már a Liliánát választanám.Sok különbség nincs szerintem a Liliána és a Lilianna között.De az igaz hogy biztos hogy Lilinek hívnák,nem mondaná mindenki ki a teljes nevét.
2012. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
a 7 éves hugomat így hívják nagyon szép név! Bugyutának és borzalmasnak én más neveket előbb tartanék de ízlések és pofonok... ;)
2012. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szerintem szépen cseng. Nálunk a Lilia volt esélyes. :)
2012. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Most komolyan, egy kérdésnél, ahol egy névről a szubjektív véleményemet kérdezik, nem írhatom le lepontozás nélkül, hogy szerintem bugyuta?!?!
2012. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem,amolyan semleges.Egy viselhető név.Még sosem hallottam ezt a nevet,az egyszer biztos,hogy ritka.Szerintem sokan azt fogják rá hinni,hogy Liliána

vagy ha bemutatkozik XY Lili Anna vagyok.

De döntsetek szívetek szerint.Esetleg Lilla,Léna,Laura,Lora?

2012. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Az unokahugom simán Lili, de valahogy nekem is "kevés" az ő neve.

Tetszik még a Lilien, Liliom is, de a Lilianna is nagyon szép szerintem.

2012. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!