Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máté után hívnátok a második...

Máté után hívnátok a második gyereket Péternek? Nem fura, hogy így együtt egy régi énekes nevét adja ki?

Figyelt kérdés
Aki fiatalabb, és épp hogy ismeri a nevét, annak biztos nem fura, de nekünk igen, viszont a Péter tetszik. Ha egyszerre szólítom őket, más a hangsúly, de mégis rá emlékeztet.

2019. máj. 19. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Különbenis, ők két különálló egyén. Volt egyszer egy Annás-Elzás ikerpáros kérdés is; a Frozen kapcsán, és én meg ott pl odaírtam valamelyik másik komment reakciójaként, hogy nem gondolnám, hogy pl 40 éves korukban kézen fogva mennének interjúra:) Egyébkéntis, hát 1, ez most így alakult, nektek így tetszik; de amúgy vonatkoztassatok el az énekes nevétől is (Aki egyébként megjegyzem , elég király lehetett; biztosan aranyos ember volt, mivelhogy tök jó számai vannak; szóval csúfolni sem lehetne őket ezzel, mert Máté Péter jóarc volt:)) Szal most nehogymá' emiatt ne adjátok ezt a nevet!!:) Örüljetek neki, hogy találtatok olyat, ami mindkettőtöknek kedvencek között van, és ne ezen rugózzatok már:) Jólesz így:). Egyébként is, tényleg, jó a "Petiii!!! Mátééé!!!" verzió is őket megszólítani. Egyébként meg nem olvad egybe még ha másik sorrendben nem becézetten kiabálod. De ha még össze is olvadna, kit zavarna? Ha pl én egy másik szülő lennék, én tuti nem lennék fennakadva rajta, más napra, vagy harmadnapra akár el is felejteném. Csak ti gondoljátok ezt túl:D Meg egyébként is, ha nem egyidősek, akkor lehet nem is egy csoportba fognak járni, meg iskolában meg egy osztályba főleg nem, szóval:) Adjátok nyugodtan:):)
2019. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az a korosztály vagyok, akinek rögtön beugrik Máté Péter, de ez egyáltalán nem zavaró, sőt! :)

Egyébként gondolom, Petinek fogjátok szólítani a kicsit.

Tetszik! :)

2019. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Van egy ismerősöm,Máté és Bence a fiai. Máté Bence egy nagy fotós.. természet fotós.
2019. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!