Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes vörös hajú anyukak...

Természetes vörös hajú anyukaként, lehet vörös hajú kisbabám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy aki vörös, vagy van a családjában, baráti társaságában vörös hajú, akiknek született kisbabája, vörös hajúak lettek-e? :) Azért érdekel ennyire, mivel ahogy fentebb említettem vörös a hajam, viszont családomban dédszülőkig senki sem volt az, párom nagyon sötét barna hajú, ugyan ilyen színű szakállal. :)

2019. jún. 6. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

A barna dominánsabb, de nem kizárt, hogy vörös lesz, vagy vöröses árnyalatú lesz a haja.


A családban nálunk mindenki barna hajú, apu húga viszont vörös. Nekem barna a hajam, de ha rásüt a nap, látszik benne a vöröses árnyalat.

2019. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, "zöldeltem" :)
2019. jún. 6. 12:24
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem úgy van vörös hajam,hogy a családban senkinek :)
2019. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem voroses szoke a hajam, a csaladban csak a dedinek es a fiamnak ilyen
2019. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Van a neten hajszín kalkulátor, angolul írd be. Ott a nagyszülőkig megadod, aztán kidobja százalékokban, hogy mire mennyi az esély.
2019. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Lehet semmi sem kizart. En szőke vagyok párom barna a lanyunk meg teljesen vörös :) senki nem az a csaladban. Még gondolat szintjen sem fogalmazódott meg bennem h lehet vörös haja is a lanyunknak aztan tessek :) de imadjuk h az lett
2019. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Egy ismerős vörös anyukának két teljesen vörös gyereke is született úgy, hogy az apuka barna volt.
2019. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lanyom haja nem konkrétan vörös hanem olyan érdekes vöröses szőkés barnás a haja, viszont nem az enyém olyan hanem anyósom anyjának volt ilyen haja és férjem testvérének a lányának is ilyen. Olyan jellegzetesen szép :)
2019. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Barmi lehet. Anyumnak fekete apumnak barna de en megis tejszokekent szulettem de 1eves koromra az osszes barna arnyalaton vegig mentem es sotet barna lett a vegleges. Parom is barna hajo de kislanyom vilagos barna lett ha ra sut a nap akkor inkabb szokeses barna.
2019. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is vörös hajam van úgy, hogy a családban senki nem tud senkiről, akinek az lett volna. Férjem egész világos szőkésbarna, nagyobbik fiunk haja az övéhez hasonló lett, a kisebbik viszont teljesen vörös. Először nem volt teljesen egyértelmű, de kb. 3 hónapos kora óta látszik, sokan megcsodálnak minket együtt :)
2019. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!