Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Nándor névről?...

Mit gondoltok a Nándor névről? Valószínűleg ezt választjuk, de többen mondták, hogy öreges. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem igen.

De sok Nándit ismerek és mindet kedvelem.

2019. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem túl gyakori név manapság, de ha ez tetszik nektek, ez lesz. Ha öreges, miért baj? Egyszer lesz öreg is, ha minden jól megy.
2019. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is csak szimpatikus Nándort ismerek, Ennyi erővel az Anna is öreges és mégis az egyik legnépszerűbb név.
2019. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Neme nagyon tetszik.
2019. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy mai név, de semmi baj nincs vele!


En viszont csak olyan Nandort ismerek, ahol az apa is az, ugy viszont nem tetszik, hiszem azt hogy külön kis egyéniség, legyen saját neve :)

2019. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Három Nándort ismerek kettő kisgyerek, sikeresek kitűnő tanulok, egyik már 8 évesen színészkedik, másik idősebb de vízilabdázik..

A harmadik felnőtt, komoly vállalkozása van.

Ha fia lesz Nándor vagy Bálint nevet kapja majd.

2019. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk listás volt, végül Bálint lett. Nektek kell tetsszen. Mindig lesz olyan, aki beleszól ebbe-abba, ehhez szokj hozzá!
2019. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt férfit ismerek akit így hívnak.Nagyon kedves és jó ember.Manapság nem divatos, de ez nem jelenti azt, hogy ti ne adhatnátok a gyereketeknek ha ezt szeretnétek.Öcsémnek is ,,öreges" neve van, mégis illik hozzá és soha nem piszkálták vele.
2019. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ahogy van úgy nem tetszik
2019. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fa Nándor,a hajós jut eszembe róla,úgyhogy jó szerintem.
2019. jún. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!