Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes baba valószínűleg...

8 hetes baba valószínűleg gázok miatt éjjel nem tud visszaaludni. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Dobálja magát,nyögdécsel és egyikünk se tud ettől aludni.Lefekvés előtt kap Espumisant.Eddig is kétszer,háromszor felébredt de most visszaaludni se tud rendesen.Legalább egy óra evés után,úgy hogy megtornáztatom és pukizik,már ha kijön egyáltalán.Valakinek egy jó ötlete van esetleg?
2018. aug. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szélcső, egy kicsit alvás előtt megingerled neki, lehet be is fog kakilni tőle, de megkönnyebbül.

3 hónapos kor után meg már általában nem ilyen hasfájósak, mi el tudtuk hagyni, csak székrekedésnél vettük hasznát.

2018. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha gáz a probléma, akkor a legtutibb módszer, hogy változtatsz az étrendeden. Tudom gáz :), feleségem is húzta a száját, de a gyerek érdekében el kell hagyni mindenféle gázt okozó ételt, amellett a hagymát is.


Ami még nálunk bevált, azok a szoptatós teák, meg a szélhajtósak. Mi patikában kevertettünk ki egyet. Egész nap szinte azt itta.

Párom is egész nap fingadozott, fiam is, de már nem fájt neki, könnyen jött.

Ez olyan 3-4 hónapos koráig fontos, utána már nem fogja (annyira) zavarni a gáz.

2018. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a hagyományos tornáztatás nem használt, aztán egyszer hallottam, hogy unokatesom úgy csinálja a babájánál, hogy egészen felhuzza mindkét labikojat kb a mellkasahoz, es szó szerint kipréseli a levegőbuborékokat onnan. Mikor már semmi nem segített a babámnak akkor ez beugrott, megpróbáltam, és azóta is csak így csinálom, csak úgy szólnak a pukik! :)
2018. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 vagyok


ahogy négyes írta, azt én is csinálom, de feltételeztem, hogy nem csak picikét mozgatod a babád lábát, hanem rendesen megtornáztatod, mint ahogy egy rendes csípőtornán kell.


Egy rendes torna aranyat ér, de ha az nem elég, akkor amit írtam

2018. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!