Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok, kisfiú után kislány...

Lányok, kisfiú után kislány kinek sikerült? Főleg azok válaszát várnám, akik bevetettek valami praktikát. Mennyi időt vártatok a terhességek között és milyen praktikával próbálkoztatok?

Figyelt kérdés

Van egy édes drága kisfiam, és gondolkozunk a tesón. Mi elsőre is lányt szerettünk volna, de egyáltalán nem bántuk a kisherceget sem. Egyébként persze fő az egészség, de légyszi ne mondjátok, hogy teljesen mindegy, mert persze tudom én is. Inkább csak rásegítenék, aztán a többi úgyis a sors kezében van. :) Azok ne írjanak akiknek csak úgy, kvázi véletlenüll fiú, majd lány páros lett, mert attól nem leszek okosabb :)

Szivesen olvasnék tippeket is!



2019. jún. 11. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg olyan értelmetlen a kérdésed, hogy fel se tetted volna, ha csak 1x is átgondolod mit is akarsz kérdezni. Még ha lenne is valakinek bevált praktikája. Mivel nem egyforma robotok vagyunk, hanem emberi lények, eltérő szervezettel, ezért mindenki máshogy működik. Valakinél ez válik be, valakinél az.

Miért gondolod, hogy van mindenkire egyformán alkalmazható praktika??? Praktika sincs, nemhogy egyetemes...

2019. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem ertelmetlen a kerdesem, sok ember foglalkozik vele hogy vajon szamit-e az etrend vagy az időzites, vagy egy csomó egyeb dolog a fogantatásnal a gyermek nemére nézve. Pontosabban arra vonatkozolag, hogy az “x” vagy az “y” kromoszomat hordozo spermiumnak van nagyobb eselye a megtermekenyitesnel. Czeizel Endre genetikusnak is volt erről velemenye, ha jol tudom, ő a hüvely savas vagy lúgos kémhatását tartotta fontosnak.

Szoval abszolút nem értelmetlen a kerdesem, de még ha az is lenne, azzal hogy leirod “ertelmetlen” teljesen feleslegesen fecserelted el a drága szabadidődet meg az enyémet is. Ezen kivül sokadszorra: csak kivancsi voltam, hogy volt-e valaki aki próbálkozott valamivel ami utan a kivant eredmént erte el. Az hogy az eredményt most ennek vagy annak a bevetett dolognak a következménye, vagy pusztán szerencse (vagy balszerencse) azt nyilvan csak a JóIsten tudja.. de attól még kérdezni lehet és majd mindenki eldönti hogy hisz-e benne vagy sem.

2019. jún. 11. 14:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Fiú után lányunk lett. Igyekeztünk peteérés előtt együtt lenni, de az legalább 1 hetet csúszott, végül peteérés után 1-2nappal is voltunk együtt. A dokitol rakerdeztem, hogy na de azt olvasni, hogy erdemes peteeres elott egyutt lenni, mert hogy az x kromoszomas himivarsejt tovabb eletben marad es megvarja a petesejtet, csak mosolygott egyet és azt mondta erre nincs bizonyitek, aki szerencsesebb az győz :) minden esetre nagyon orulunk hogy igy alakult :)
2019. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!