Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Milyen huzat nem érheti a babát?

Ha kinyitok minden ablakot a házban, talán érzek egy kis légmozgást(nem mindig) akkor a picire sapkát kell adnom mert huzat van? Vagy ha beülünk a kocsiba és nincs klíma benne, az ablakot le kell húzni hogy ne főljön meg a pici, akkor ugye éri a huzat de különben 100 fok van a kocsiban. Vagy árnyékban a fa alatt leveszem a sapit, de ha fújdogál a szél adjam rá vissza?

jún. 13. 07:32  Privát üzenet  

A válaszok

Sapkát ? van vagy 35 fok ..

A huzat az én értelmezésemben nem egy szellőt jelent,hanem pl ne rakd közvetlenül a ventillátor elé ,vagy az autóban ne 4 lehúzott ablakkal száguldjatok az autópályán .

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 13. 07:39 Privát üzenet
Sapkát?! Én vizezem a lányaim haját egész nap és megy a ventilátor az ő szobáikban is meg a közös helyiségekben is. A nagy másfél éves, a kicsi négy hónapos, így is szakad róluk a víz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 13. 08:08 Privát üzenet

Sapka mert fúj egy kis szellő? Jezusom...

Akkor kell a sapi, ha hideg viharos szél fúj, 35 fokban laza szellőnél meg huzatnál tök felesleges.

Amugy nem unjátok még ezt a kismillió sapkás kérdést?

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 13. 08:30 Privát üzenet
Szerintem azért kérdezik ennyien, mert a védőnők mondják, hogy legyen rajta sapka. Én is kérdeztem, mert oké, hogy napsütésben egy fehér, vékony sapka, de szerinte az árnyékos babakocsiban is kell.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 13. 09:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi, nekem minden sapi amit fejre kell tenni. 😶 Hajpántra gondoltam, ami takarja a fülét.

# 5/6Időpont jún. 13. 09:22 Privát üzenet
Semmi baja nem lesz a fülének egy kis széltől . Kánikula van .

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 13. 10:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek Cosing Viktória fa etetőszéke? Milyen a huzata?
Tudnátok ajánlani könnyű babakocsit?
Baby desing pepe etetoszekhez huzat, hol?
Ha leesett a köldökcsonk, érheti már víz a köldökét?
Mikortól érheti a baba bőrét napfény?
Az, hogy a hullámost nem érheti huzat gy azzal, hogy nem érheti szél (szellő) sem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!