Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby desing pepe etetoszekhez...

Baby desing pepe etetoszekhez huzat, hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most kaptunk egy ilyen etetoszeket sogornomektol.

Sajnos a huzata szakadt.szeretnem lecserelni.de akarhogy irom be a keresobe nem talaltam.

Valaki vett mar etetoszekhez huzatot?ha igen hol?es mennyibe kerul kb.?


2016. aug. 1. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Babydesign Elefani és Babaszafariban előforduló termék, emlékeztem a nevére.:) Szóval ezekben a boltokban nézd meg! Babaszafari a Forgách utcánál van, Elefáni meg a Kálvinon (de biztos mindkettőből van több).


De egyébként ezek gyakran kompatibilisek márkán kívül is, el kell menni a Brendonba és megnézni őket.

2016. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyorben elunk.

Sogornonek itt vettek a baby centerben.akkor lemegyek es megkerdem.

Remelem talalok belevalot.

Es amugy az hogy lehet,hogy neztem ropa videot es a videoban jobban lehet donteni a hattamlat mint ennek?kb 3 eve vettek.lehet az ujjabb kiadasnak mar donthetobb a hattamlaja?

2016. aug. 1. 08:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire szakadt a huzata? Én a helyetekben inkább megragasztanám, szerintem nem érdemes bele huzatot venni, mert kb 8000 Ft és az is hamar el fog szakadni, mihelyt picit nagyobb lesz a gyerek és elkezd izegni-mozogni az etetőszékben. Nekünk is hamar elszakadt, aztán huzat nélkül használtuk még egy ideig. De az is elég ha raktok bele egy párnát és akkor valamivel kényelmesebb.
2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindket oldalon,nem az uluresz,hanem ketoltald felmegy a huzat a talcaig,es az az oldalso resze a huzatnak van elszakadva.

Most meg ugy sem tudjuk hasznalni.azt hittem jobban dontheto,de ebbe meg nem tudom a 4 honaposom belerakni,mig fozocskezek a konyhaban.

Apa is mondta,hogy megragasztja ha szeretnem.hat megnezem mennyi a huzat,ha tenyleg 8ezer meg akkor is jobban jovunk ki mintha ujjan vennek egyet.

2016. aug. 1. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha oldalt van elszakadva az nem zavaró szerintem annyira, bár ti tudjátok. Mondom én azért sem vennék újat, mert egyet moccan benne a gyerek és már el is szakad az új is.
2016. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!