Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Fogzás járhat lázzal? 9 hós kislányomnak még nincs foga de tegnap óta a felső ínye rettenetesen be van dagadva és lázas is szegényem. A láz lehet a fogzástól?

jún. 17. 09:53  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. Amit a normálnak mondanak 38 fokos.Egyszer a fiamat bevittem a drnőhöz 40fokos lázzal és semmi egyéb tünete nem volt csak a fogzás. Arra is azt mondta, hogy attól, de nem voltam akkor nyugodt.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 17. 10:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

38,4 neki.most mértem.

# 2/5Időpont jún. 17. 10:32 Privát üzenet
Én elvittem gyerekorvoshoz mikor már 3.napja 38.3.-38.5 volt a láza(főleg mert mindenhol azt olvasni, hogy láz nem lehet fogzástól).Semmi mást nem talált mint, hogy a fogínye duzzadt, néztek vért,pisit is.Úgyhogy egyértelműen a fogzástól volt.Kibújt a foga és megszűnt a láz is.Viszont a helyedben megmutatnám orvosnak, az a biztos.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 17. 10:34 Privát üzenet
Nem, a láz nem fogzós tünet. 37,5 az hőemelkedés 38 felett láz. Hőemelkedést okozHAT a fogzás, és hígabb székletet, esetleg minimális orrfolyást, de ami ezektől eltér, hasmenés, durva orrfolyás, vagy láz, azzal én inkább orvoshoz vinném. 2 fiam van egyik se volt lázas fogzásnál és 37 fok fölé sosem ment a hőjük.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 17. 11:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál.nekem is azt mondta a doktornő hogy fogzástól nincs láz.piros a torka de ennyi.mondta hogy ma már több anyuka is volt nala kicsi babával és azzal a tünettel hohy lázas a gyerek.

# 5/5Időpont jún. 17. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kislányomnak mindkét lábán a2. és a 3. lábujj felső perce összenőtt. Okozhat ez később a járásnál problémát?
22 hónapos kislányomnak ma egy barna foltot vettem észre a bal felső szemfogán. Ez lyukat jelent? Fogorvos foglalkozhat vele? Lehet, hogy kirohadnak a fogai?
Normális hogy 1éves kislányomnak ugy jönnek a fogai, hogy az alsó-középső kettő után nem a felső középső kettő jön, hanem a mellette lévők már kint vannak félig (felső bal kettes, és jobb kettes)?
Kislányomnak februárban kibújt a 2 alsó fogacskája, azóta semmi, még jele sincs, hogy jönne a felső 2. Volt ekkora szünet másnál is a fogak bújásánál?
9 hónapos kislányomnak 4 foga nőtt ki eddig.2 alul,2 felül. A 2 felső között elég nagy hézag van. Ha kinő a többi foga is, akkor eltűnhet ez a hézag, vagy esetleg később...
A 15 hós kislányomnak a felső első metszőfogak között nagy hézag van, ínylenövés miatt, mit lehet tenni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!