Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne a babátokon/gyerekete...

Ha lenne a babátokon/gyereketeken kikapcsoló gomb, Ti használnátok? Mikor kapcsolnátok ki és mennyi időre?

Figyelt kérdés
Csak úgy eszembe jutott😆 én lehet néhány éjszaka kikapcsolnám, amíg ki nem tudnám aludni magam végre 😆
2019. jún. 18. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj ha kikapcsolnám olyan nyugalom lenne hogy elfelejteném vissza kapcsolni. :D
2019. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Sosem kapcsolnám ki, de mondjuk az elalvás történhetne gombnyomásra.
2019. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Este 8kor ki, majd reggel 7kor be. De csak a legkisebb en kene alkalmazni, a 2 nagyobb ebben az időben alszik 😃
2019. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen pl amikor wc-re megyek vagy zuhanyozni 😁,mindig akkor jut eszébe hogy éhes vagy épp behozza a kisszéket leül mellém és mesél hogy mi volt az oviban, nagyon cuki de néha jó lenne kikapcsolni hogy elvégezzem a dolgom 🤣
2019. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Amikor hivatalos helyre telefonálok
2019. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Este ki reggel be 😂 vagy amikor elmegyek wc-re, hogy ne ordítson szegény addig az utazóágyban 🤔
2019. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem elég lenne a hangerő gomb is. A nagy 3,5 évesen alkalmaznám. Ő már nem csak akkor nyíg, amikor baja van.
2019. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kapcsolnék, amikor már visítva és vigasztalanul veszekednek, én pedig agyvérzés közeli állapotban vagyok, és szintén ordibálok! Na, akkor kikapcs!!! Mikor lehiggadtam, akkor bekapcs... Három harcos kisfiú :D
2019. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Én akkor kapcsolnám ki mikor beteg vagyok, fekszem az ágyon,alig van eröm felkelni, de ö igényelne. Anya anya anya...na akkor szüneteltetném, mig jobban nem leszek:D
2019. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Fú... amikor eszünk. Még soha nem volt egy nyugodt családi étkezésünk, amikor csak leülünk, megesszük az ételt mindannyian és közben neadjisten kedélyesen elcsevegünk. És csak akkor kell felállnom ha én is befejeztem.

5 éves ikerfiúk...

2019. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!