Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ha lenne a babátokon/gyereketeken kikapcsoló gomb, Ti használnátok? Mikor kapcsolnátok ki és mennyi időre?

Csak úgy eszembe jutott😆 én lehet néhány éjszaka kikapcsolnám, amíg ki nem tudnám aludni magam végre 😆

jún. 18. 14:28  Privát üzenet  

A válaszok
Az a baj ha kikapcsolnám olyan nyugalom lenne hogy elfelejteném vissza kapcsolni. :D

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont jún. 18. 14:31 Privát üzenet
Sosem kapcsolnám ki, de mondjuk az elalvás történhetne gombnyomásra.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont jún. 18. 14:32 Privát üzenet
Este 8kor ki, majd reggel 7kor be. De csak a legkisebb en kene alkalmazni, a 2 nagyobb ebben az időben alszik 😃

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont jún. 18. 14:35 Privát üzenet
Igen pl amikor wc-re megyek vagy zuhanyozni 😁,mindig akkor jut eszébe hogy éhes vagy épp behozza a kisszéket leül mellém és mesél hogy mi volt az oviban, nagyon cuki de néha jó lenne kikapcsolni hogy elvégezzem a dolgom 🤣

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont jún. 18. 14:36 Privát üzenet
Amikor hivatalos helyre telefonálok

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont jún. 18. 14:39 Privát üzenet
Este ki reggel be 😂 vagy amikor elmegyek wc-re, hogy ne ordítson szegény addig az utazóágyban 🤔

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont jún. 18. 14:47 Privát üzenet
Nekem elég lenne a hangerő gomb is. A nagy 3,5 évesen alkalmaznám. Ő már nem csak akkor nyíg, amikor baja van.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont jún. 18. 14:59 Privát üzenet
Akkor kapcsolnék, amikor már visítva és vigasztalanul veszekednek, én pedig agyvérzés közeli állapotban vagyok, és szintén ordibálok! Na, akkor kikapcs!!! Mikor lehiggadtam, akkor bekapcs... Három harcos kisfiú :D

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont jún. 18. 19:18 Privát üzenet
Én akkor kapcsolnám ki mikor beteg vagyok, fekszem az ágyon,alig van eröm felkelni, de ö igényelne. Anya anya anya...na akkor szüneteltetném, mig jobban nem leszek:D

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont jún. 18. 20:16 Privát üzenet

Fú... amikor eszünk. Még soha nem volt egy nyugodt családi étkezésünk, amikor csak leülünk, megesszük az ételt mindannyian és közben neadjisten kedélyesen elcsevegünk. És csak akkor kell felállnom ha én is befejeztem.

5 éves ikerfiúk...

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont jún. 18. 22:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy dark power pro 550W tápegységem a gépembe, és rávan kötve egy kis kártya azon van egy be és kikapcsoló gomb és az van ráírva hogy ock. Ez azt jelenti hogy tudom...
IPhone SE probléma? (Többi lent)
Hol van az ülésfűtés be/kikapcsoló gomb?
Az okostelefonokon a "kikapcsoló" gomb hardveresen vagy szoftveresen van megoldva (tehát arról lenne szó, hogy az Androidon át lehet írni ezt a kódot)?
Melyik lenne fontosabb fejlesztés az emberiség érdekében? Zsírszívó szúnyog vagy kikapcsoló gomb a gyerekekre?
Helo. Mi a neve a kepen lathato kerek dolognak. A bekapcsolo gomb megvan. , a kikapcsolo hianyzik. Kellene meg 1?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!