Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bevittétek a munkahelyre...

Mikor bevittétek a munkahelyre a kisbabátokat, nem éreztétek magatokat rosszul, hogy meg vagytok hízva és mit fognak szólni a kollegáitok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem éreztem magam rosszul.Amúgy meg mindenki a babával volt elfoglalva és nem az én + kilóimmal:)
2010. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ugyanezen gondolkodom hetek óta... ám visszatekintve azidőre, mikor dolgoztam és babás kollegina érkezett, nem kell aggódni. Mindenki a babával lesz elfoglalva, Te csak "szükséges tartozék" leszel. ;)

Nyugodtan látogasd meg őket, biztos, hogy örülni fognak!

2010. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem vittem be de néhány kolleganőm behozta szülés után ...

-nem azt néztem hogy hány kg. maradt rajta ..

-aki rosszindulatuan áll hozzá úgyis észrevesz mindent

-legtöbben a babára figyelnek majd

-kismamaként nem kell vele foglalkozni ki mit mond...

2010. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van rajtam a szülés előtti önmagamhoz képest a mérleg szerint 10 kg. Ehhez képest mindenki rögtön azt mondta: aztaaaa, milyen jól nézel ki! És nem úgy ismerem őket, mint akik hazudnának. Egyébként tényleg csak a kisfiammal voltak elfoglalva, körülrajongták, és el voltak ájulva tőle. És csak megköszönni tudták, hogy vittem be nekik egy fél órás kikapcsolódást. :))

Szóval hajrá!!!

2010. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt hozzáteszem, hogy én persze ettől még borzalmasan érzem magam a plusz kilókkal, de hidd el, hogy tényleg nem az a lényeg, hanem a gyerkőc! Utolsó voltam.
2010. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már elértem a szülés előtti súlyomat, de hidd el, senki nem azzal foglalkozik, hogy hogy nézel ki. Legalábbis a kolléganőim egymás kezéből kapkodták a Babócát, velem nem igen "foglalkoztak". Bár engem gyakrabban láttak, mert én minden hónapban bementem hozzájuk. Szólnak, nem szólnak, senki sem lesz szupermodell szülés után. Legalábbis a legtöbbünk nem. :)
2010. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyennel nem kell foglalkozni.Akinek nem tetszik az meg csak saját magát minősiti.Én is megkaptam egy héttel szülés után,hogy milyen nagy a hasam,pedig 59 kg val kezdtem a terhességet,és szülés után pár nappal meg 57 voltam.Az emberek furák.
2010. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meghízva, sőt még soványabb voltam, mint szülés előtt. 6 hetes volt a babám, de nem igazán engem néztek, hanem őt. Pár megjegyzést kaptam, hogy de sovány vagyok, miért nem eszek, de igazán tényleg nem velem foglalkoztak. Utána 7 hónapos volt a babám, mikor bementünk, na akkor már olyan voltam mint egy giliszta, akkor több megjegyzést is kaptam, hogy most már aztán tényleg egyek.

Egyébként tényleg nem te leszel a lényeg, ha bemész, hanem a kisbabád.

Öltözz fel szépen, lődd be a hajadat, fesd ki magadat. Ha rosszul érzed magadat a bőrödben egy kis túlsúly miatt, akkor az látszani fog a kisugárzásodon.

Anya vagy, érezd jól magadat. Aztán majd lefogysz, ha tudsz később.

2010. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem ilyen eszembe sem jutott :). De így visszaemlékezve csak dicsértek, hogy jól nézek ki. Jobban érdekelte őket a szemem kinézete (kialszom-e magam), mint a hasam vagy fenekem (pedig van hidd el! :)), no persze és a baba.
2010. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én munkahelyemen pont fordítva van,ők híztak meg:)

Amikor bent voltunk én inkább azt éreztem,hogy nem vagyok már közéjük való,sok unott arcot láttam,és kicsit elszomorított,hogy pár hónap múlva(4)ide kell vissza mennem,de van benne pozitívum is,legalább még van munkahelyem és visszavárnak

2010. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!