Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel apoljatok az ujszulott...

Mivel apoljatok az ujszulott babatokat?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a furdetesre gondolok. Mit tesztek a vizbe (allitolag a gyerekorvos altal felirt furdetokenocs tele van paraben szarmazekokkal), a vizben levo termeken kivul kell e meg a baba borere is kenne mit kozben, utana hajlatokat mivel olaj v hintopor stb? Mina rituale?:)
2019. jún. 30. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Az orvosi fürdetőt használom. Nincs tele semmivel, teljesen jó. Nem hintőporozunk, popsikrémet hasznalunk még.
2019. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Fürdővízbe Babydream v babylove fürdető (nagyon szépek az összetevői), köldökre Octenisept. Popsikrém sosem kellett egyiknek sem, olaj, hintőpor és társai sem.
2019. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Gabi sensitive fürdetőt használok. Mindkét fiam érzékeny volt a gyógyszertári fürdetőre. A nagynál naracssarga johnsont használtam
2019. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Neogranormon popsikrém, babylove fürdető és Hipp olaj. Olajat a koszmó ellen használok csak néha.
2019. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Kokuszolajat vagy olivaolajat rakok a furdovizbe, vagy pedig semmit, mert furdes elott masszirozom a babat es ahhoz hasznalok olajat (altalaban kokusz, de az oliva es a napraforgo is pont ugyanolyan jo).

Furdetot nem hasznaltam babakorban egyik gyereknel sem.

Sampon az egyetlen, amit hasznalok, de azt is csak a furdetes vegen, hogy ne erintkezzen a boruk vele tobbet, mint amit muszaj. Abbol a nagyobb gyerekeknel babe-t hasznaltam, most a legkisebbnek aveeno babyt.

Nekunk ez igy bevalt, szep, puha boruk volt/van. Se hidratalni, se pluszban olajozni nem kellett soha egyiknek sem, hintoport soha nem hasznaltam.

2019. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

A fürdetőkenőcstől jött ki a lányom ekcémája, SOTE bőrgyógyász mondta, hogy sürgősen felejtsük el, mert nagyon nem tesz jót a gyerek bőrének.

A Babylove termékek nagyon jók, az áruk is rendben van. Ha van rá keret, akkor szintén a DM-ben kapható egy német prémium minőségű fürdető is, csilliárdba kerül, de fantasztikus. Sárga flakonja van.

2019. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Második gyereknél első naptól la roche posay fürdető, a nagynál ez vált be, mivel újszülöttkortól használható, nem akartam gyógyszertárit. A nagynál gyógyszertárit használtunk sokáig mert amilyen drogériai fürdetőket próbáltam, nem jöttek be, volt "csak" száraz bőr, mástól kiütés is, de ez a család nagyon érzékeny bőrű.
2019. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Kizarolag lipicar furdeto es testapolo a szuletese ota. Most elmult 2,5 eves azota sem erte mas. Popsikrem gyogyszertari volt, ritkan ha pl hasmeneses virus miatt kellett akkor valami cinkes atmenetileg. A bore gyonyoru a mai napig, soha nem volt kiuteses, ekcemas es allergias sem.
2019. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Az első hónapban gyógyszertárit, utána a Bioderma habzógéljét használtuk, most meg a Gabi hipoallergén fürdetőjét, érzékeny a babám bőre, ezektől semmi baja. Popsira ha szükséges, sima Bepanthen-t kenünk, Sudocremet nem bírta. Olajat, hintőport nem használunk, ha a hajlat kipirosodik, oda is Bepanthent kenünk rá, másnapra elmúlik.
2019. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Tesztelj



Babám

Minden más fürdetőtől allergiás reakciót kap, ami nem a gyógyszertári ( 2-3 fürdetés után ekcéma)

a Bepanthentől pirosodik( reagálva az utolsóra)



Teszteltük a Gabit, Babydream-et, Chicco-t...

2019. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!