Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy szerette a babátok...

Nektek hogy szerette a babátok a kerékpáros gyerekülést?

Figyelt kérdés
Végre vettem egy biciklit (ami volt ellopták még a terhességem előtt) most 15 honapos a lanyom, én imádok bringázni holnap veszek gyerekülést, nem a legdrágábbat de legalább egy közepkategóriás ülést szeretnék. Tulajdonképpen tapasztalatok érdekelnek, Nektek szerette a babótok ha vittétek biciklivel? Én emlékszem engem cipeltek úgy anyukamek és én imádtam :D Köszi ha válaszoltok, szép estét!
2019. júl. 7. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár alkalom nem tetszett neki. De most már szereti.
2019. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sisak miatt nem mindig voltcegyszeru, anelkul meg sosem indultunk el, viszont magat a biciklizest imadta, kb. 1,5 eves koraban kezdtuk, szoval annyira mar nem volt baba.
2019. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 9 hónapos, stabilan ül, jól evan a biciklis ülésben, elnézelődik, még egyszer sem sírt benne
2019. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig figyelte a nagylányomat a gyerekülésben, amikor stabilan ült volt, hogy csak belecsücsültettem, később sétáltam és úgy toltam benne a járdán, most már felülök vele, lassan tekerek. Imádja az első pillanattól kezdve, jobban mint a babakocsit:)
2019. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ha lehet következtetés levonni Nektek mind szerették a babáitok :) szuper, remélem az enyém se lesz kivétel :D koszi a válaszokat
2019. júl. 8. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam első pillanattól imádja, a sisakot külön követeli hozzá.
2019. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!