Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 9 honapos egész...

Kislányom 9 honapos egész éjjel megy neki a kisagy rácsainak, mászik, nyugtalanul alszik. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor felsír. Többször vissza is kell altatni
2019. júl. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásfejlődés vagy fogzás a leggyanúsabb.
2019. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán ujdonság neki a mászás. De nem kell visszaaltatni, ha hagyod, egyedül is elalszik majd.
2019. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt csinálja a fiam is. 8 hós. 4 foga jön egyszerre.
2019. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Szerintem melege is van, mozgásfejlődik az tuti+jöhet a foga is mert ömlik a nyála. Ezeknek tudom be. Visszaaltatom én is.
2019. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálink is ez van, 8 hónapos, 4 foga jön és most kezdett négykézlábra állni. Álmában is forog, lábát nekicsapja a rácsnak, felébred, ordit. Ez megy egész éjjel már 3 hete. Magam mellé szoktam venni, cici megnyugtatja. Ilketve azt vettem észre hogy ha egy vékony takaróval betakarom szorosan, nem csápol annyit.
2019. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mászik 3 hete, áll is, nem új neki most épp semmi. Fogat sem latok jönni. Talán elmúlik nemsokara.
2019. júl. 9. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!