Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem zavaró, ha...

Szerintetek nem zavaró, ha egy anyuka naponta 5 kepet feltesz a gyerekerol?

Figyelt kérdés
Engem mar nagyon irrital . Naponta 20 poszt tele a babaja kepeivel. Nem ertem miert nem eleg neha posztolni, mondjuk egy heten egyszer... mar sokan azt is kiteszik hogy alszik a gyerek, mintha barkit is erdekelne. Egy ido utan ez mar zavaro szerintem. Es akkor hozzairja, hogy a legszebb meg legcsinosabb meg stb..... hat lehet neki a legszebb de akkor miert nem tartja meg maganak?!
2019. júl. 9. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha valami zavarakkor leveszema követését. Volt már olyan aki a kutyusáról, a futásáról, valami bulihelyről posztolt állandóan, de olyan is aki a gyerekéről, már nem követem őket és kész, nem kell ezen itt hisztizni.
2019. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt mindenki eldöntheti, hogy mit oszt meg és mennyit. Van aki napi szinten a konditeremben pózol van aki a sutemenyerol. Teljesen mindegy. Az ő dolga, ha nem tetszik ne kövesd és nem látod.
2019. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Kovetest kapcsold ki , v torold le az ismerost. De megjobb! Torold le sajat magad az agypusztito fbrol! :)
2019. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van ilyen ismerősöm, meg olyan aki a kutyájáról rak ki naponta 5-öt, olyan is aki a meg a kajáiról hogy miket zabált. Áttekerem, ennyi.
2019. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt ilyen ismerősöm, de már beállítottam, hogy ne lássam a posztjait. Gyerekek még alszanak, gyerekek felébredtek, reggeliznek, megyünk a játszótérre útközben, már ott vagyunk, milyen édesen ebédelnek, stb. El lehet rejteni a posztjait, és akkor megszabadulsz tőle.
2019. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
A partifotós pitsákkal is tele a FB. Legalább annyira irritáló. Még a hatszáz nyaralós fotó ilyenkor nyáron....falnak megyek tőlük. De tényleg át lehet lépni, ezért nem kell itt haborogni.
2019. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nézed?
2019. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

De, az. Meg van még egy csomó típus, aki irritál és leiratkoztam róluk/töröltem őket.

- mindennap futok mint egy hülye

- minden héten spartanrace

- fogadd örökbe ezt a bolhás-rühes korcsot, mert nekem is milyen csodálatos az életem a félmillás törzskönyves kutyámmal, úgyhogy te inkább fogadj örökbe

- az állatok sokkal fontosabbak mint az emberek, úgyhogy a hajléktalanoktól vegyük el a kutyát, és minden összevert állatot fotós dokumentációval kell kitenni.

- napi horoszkóp, mit jelent a neved, ki a legjobb barátod

- és persze a homofóbok, fideszesek, nácik - ezeket azonnal törlöm

2019. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt szuperül össze szedted 😀👌
2019. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pár hónapja töröltem magam.És köszönöm,nagyon jól vagyok nélküle !
2019. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!