Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szültetek mostanában az Áek....

Szültetek mostanában az Áek. -ben? (az a volt Máv korház, ugye? ) milyenek a tapasztalatok? Nincs fogadott orvosom. Mire számítsak? Vagy inkább másik korházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A tévében volt,hogy egy kismamával lúgot itattak császár előtt.


[link]


Egy életre sérült marad...


Nemtom mennyit akarsz adni, van 1 magánkórház, arról jókat írnak. Illetve ismerek 1 magánorvost, aki magánban vezet le szüléseket az István kórházban, nem tudom mennyiért. Ő nagyon rendes.

2010. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én dec-ben szültem a MÁV-ban, és maximálisan meg vagyok elégedve! 3 hetet töltöttem a kórházban, ami a szülés utáni 3 naphoz képest...hát elég sok. 33. héten kerültem oda, tehát nem is az elejétől, és mégis úgy oda figyeltek rám, ahogy kellett, és meg is voltam lepődve. Én fogadtam egy orvost egyből, (drnő) nagyon szimpi, és nem pénzéhes. Mondjuk pont a MÁV az, ahol nem mondhat összeget a szülésre a doki, kivéve ha magánrendelőbe jársz hozzá.

Ha kérdésed van, írj nyugodtan :)

2010. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs pénzem orvosra.fogadni nem fogok senkit. hallottam az esetet,de talán igy még jobban oda figyelnek a kismamára.elősször én is megijedtem ettől,de ugy gondolom ez kétzer nem fordulhat elő
2010. júl. 10. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadsz orvost, akkor sem leszel rossz kezekben!!!! Nem 1 szobatársam volt akinek nem volt orvosa, csak szimplán oda tartozik, és mindennel meg volt elégedve!


2. válaszoló

2010. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Ezt a kérdést anno én írtam ki, az én szülésem fogadott doki nélkül zajlott, minden rendben volt. Amúgy pont a "lúgos" eset után 10 nappal mentem be. Amikor érzed, hogy megindult a szülés/vagy valami gond lehet, bemész a szülőszobára a cuccoddal, kopogsz és a szülésznők mindenben segítenek neked.

2010. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!