Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó utazóágyat,...

Ajánlanátok jó utazóágyat, elérhető áron? Babyono-val tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyan utazóágyat keresek, amiben van magasító (a kislányom még csak 6 hetes), pelenkázó, esetleg a játékoknak kis rekesz, talán még szúnyoghálós is. A fenti márkához találtam, de ha nektek vmi más jobban bevált, várom az ötletet! Ár: kb. 20 ezer körül
2009. aug. 5. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

itt én láttam jokat.mi is most vettünk csak én használtat vettem 10 000ftért, kétszintes,pakolos. babymix márkkájú.jó, szeretem.

[link]

2009. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, tökéletes, tavaly vettük 20.000-ért.

[link]

2009. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt!


[link]


103 , utazóágy

AKCIÓS ÁR: 16500 Ft


sport táskába összecsukható utazóágy


-állítható a fekvőmagassága

-szúnyogháló van hozzá

-gurulós

-kupolatető játékkal egybeépítve

-pelenkázó tartozik hozzá

-120x60 cm belméret

-az ágy egyik vége lezippzározható , így ki be tud a gyermek közlekedni , a másik végén pakolózseb található !

(piros - szürkével

narancs - kék színekben kaphatók )

16500 ft akciósan !!!

2009. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ódzkodsz a használt dolgoktól, érdemes megnézni a teszveszt és vaterát. Én tegnap "lőttem" egyet 6600-ért.

Magasítóval, zsebes tartóval, még egy tartóval a popsikrémnek stb... Kimosom és kész is!

2009. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző link jó! Érdemes megnézni!
2009. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?mert pest megyében,monorierdőn tudok egy üzletet,ahol mi is vettük.narancssárga-piros,van hozzá pelenkázó és egy rész amit rá lehet rakni,amíg kicsi a baba,így nem kell belehajolni az ágyba folyton.12000 ftért vettük.ja top rider a márkája és nagyon édes maci van a hálóján.ja van szúnyogháló is hozzá és lecipzározható az eleje,így ki-be tud majd mászni belőle.lassan el is kezdi,7 hós a fiam,3 hetes kora óta használja a konyhában nappal.ja és még kívül egy tároló zseb is van a végén
2009. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én bizti hogy használtan vennék a baba oldalakon az aprohirdetésekbe van rengeteg.a drága játékokat is ott veszem olcson. És gyönyörűek!!!
2009. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!