Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire tetszik ez a név?

Mennyire tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Evangeline/Evandzselin

2019. júl. 10. 05:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a név,külföldön adnám is.Magyarországon nem

adnám csak Éva ként.

2019. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem az evangélium jut róla az eszembe. Szerintem ez nagyon csúnya név. Még sosem hallottam róla, se nem is tetszik.
2019. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Külföldön oké, itt nem igazán
2019. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép, de na, szóval, a Hercegnő és a béka című mesében Evanzselin (nem dzs-vel, csak dzs), na nekem igazából így tetszik zs-vel, de mondjuk Dzs-vel is jó, de zs-vel nekem jobban tetszik; viszont;

hát, lehet, hogy kicsit olyan hatása lesz, mintha meg akarnád előre határozni a vallását, ami nem jó. Viszont az Evangelina pl tényleg tök szép név; és szóval nem tudom, mennyire kapcsolnák ezt össze, vagy mennyire tudnának elvonatkoztatni a vallástól. De egyébként szerintem vállalható; és most igazából arra gondolok, hogy talán mégsem olyan erős ,mintha determinálni akarnád a vallását; szóval pl engem nem zavarna, ha így hívnának, hangzásra meg végülis tényleg tök szép, úgy nekem nagyon tetszik, úgyhogy én valszeg örömmel viselném ezt a nevet; de figyelj már, hát pls, dzs-vel ne legyen anyakönyveztetve; szerintem legyen Evangelina, vagy Evanzselin akkor. De inkább Evangelina, mert Dzs-vel nekem igazából most jövök rá, hogy totál nem jön be. De az elmegy kategóriába szóval belefér, szóval föntebb is írtam ebben a kommentben, hogy jó ez, de inkább Evangelina legyen. Szerintem úgy a legszebb . Ha meg pl külföldön éltek, akkor pl Evangeline lesz gondolom, akkor úgy jó, úgy szép,de ezt a Dzs-set hanyagold inkább szerintem. Meg mégegy variációt írnék, ha mondjuk Evangelinának írnád, és Evandzselinának mondanád, az még nem zavarna, az még rendben lenne; de én asszem inkább jobban örülnék, ha G-vel is lenne kiejtve, ha mondjuk pl egy magyar lány lennék ezzel a névvel. Ja és mégegy plusz, hogy akkor legyen A-betű a végén szerintem mindenképpen, hogyha a g-betűs formánál maradtok. Tehát ne legyen egy ilyen "Evangelin"; mert az szerintem úgy nem szép, meg még pluszban fiús is. Most még gondolkodom a zs-sen, hogy zs-a legyen benne, tehát Evanzselina; nem-nem, ez már túlsok, maradjatok szerintem az Evangelinánál. Énszerintem úgy a legszebb. Tehát g-vel van írva, és van 'A' a végén.

2019. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*jav Evanzselin (nem dzs-vel, csak Zs)
2019. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!