Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol okozhatta, hogy nem...

Infacol okozhatta, hogy nem aludt?

Figyelt kérdés

A co-lactaset a kezdetektől kapta hasfájásra, az egy hónapos kontrollon a doktornő ajánlotta mellé az infacolt is.

Bár korábban aludt szép nagyokat délelőtt is, egy jó ideje semmit nem alszik szinte napközben, csak éjjel.


Ma kifogyott hajnalban az infacol, és most nem volt kedvem lemenni a gyógyszertárba, gondoltam kipróbálom az infacol nélkül etetni. Jelenleg végigaludta a délelőttöt, most is alszik, csak enni ébredt fel ma, pedig ilyen már nagyon-nagyon régóta nem történt vele (9hetes).

Lehet, hogy az infacoltól "nem tudott aludni"? Nyilván nem konkrétan, nincs benne "ébrentartó" anyag, de lehet, hogy olyasmit csinált a pocakjával ami miatt nem tudott annyit aludni?


2019. júl. 15. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még annyi a "változás" hogy tegnap ittam egy bögre kamillateát...az okozhatja, hogy többet alszik?
2019. júl. 15. 14:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az időváltozás. Vagy kezdi felfedezni a külvilagot. Nincs semmi olyan az infacolban, ami miatt ne aludna egész nap.
2019. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!