Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el a férjemnek...

Hogy mondjam el a férjemnek mégis maradjon itthon mert tényleg nem vagyok jól? Féltem a babát

Figyelt kérdés

El kell neki utaznia 1 hétre. Én reggel majdnem elajultam olyan rosszul voltam azt mondtam neki csak megszedultem és jól vagyok, kérdezte itthon maradjone én mondtam hogy mehet nyugodtan. De tényleg jobb lenne ha itthon maradna mert ma még 3x volt ugyanez majdnem elajultam és nem érzem jól magam nem merek felkelni sem.

1 hónapos a babám és nagyon félek ha kettesben leszünk és valami bajom lesz


2019. júl. 17. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a háziorvosod, ő biztos tud segíteni.
2019. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát így, ahogy fent írtad. Nem vagyok jól, ne menj. Őszintén szólva nem tudom milyen házasság az, ahol ilyesmit nem lehet megbeszélni anélkül, hogy kérdést írnál ki róla.
2019. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha fontos az út, szülők barátok nem tudnak segíteni?

Amúgy meg mitől szèdülsz? Kivizsgáltak? Azonnal kèrj segítsèget, mert ölben egy babával ez vègzetes lehet neki.

2019. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is szülés után pár hónappal kezdődtek ilyen szédülési rohamok... Pajzsmirigy túlműködés okozta. Szülés után gyakran beleszaladnak a nők ebbe.
2019. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért kellett gyerek egy gyereknek? Aki még kommunikálni sem tud élete párjával? Ne haragudj, de kis túlzással én és a férjem még azt is megbeszéljük ki milyen halmazállapotút tett a budiba.
2019. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz a nyomorultnak fájdalomcsillapítót, amikor már ennyire szenved...? Erre való. Ha szédszakad a fejem, nekem sem együttérzésre van szükségem, meg hogy valaki bőgjön mellettem és megszakadjon értem a szíve, hanem f á j d a l o m c s i l l a p í t ó r a!! Van egy pont, amin túl nem hagyjuk szenvedni a fogzó gyereket.
2019. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Off: ezt nem ide szántam...
2019. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!