Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11honapos gyereket kell...

11honapos gyereket kell nevelni ha igen hogyan? Kisfiam ha vmi nem ugy van ahogy o akarja ugy ordit mint az allat, pl volt h autosulesbe nem akart ulni addig orditott mig ki nem vettem egy hangja nem volt utana, de azt se latom jonak h orditva hagyja

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg ignorálni. Egy idő után rájön, hogy nem vagy vevő a hisztijére, és nem fogja csinálni.
2019. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

En mmar ezen tul vagyok.

Elkenyeztetem. Na es. A tobbi gyerek is el van csak plusz meg a szulo kovetkezetlenul is neveli.

2019. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
11 hónaposnak már el lehet kezdeni megmagyarázni, ha nem akar az autósülésben maradni, akkor nem mentek sehová. A legtöbb kisgyerek szeret menni. Már közel 1 évesen is. Minden másban is ugyanígy tedd. Elmondani, mit miért tegyen, vagy ne tegyen. Muszáj, mert a fejedre nő, később még nehezebb lesz. Tudom, hogy sok türelem kell hozzá, ami néha elfogy, de hosszú távon a magad dolgát is megkönnyíted. Magyarázni, magyarázni, megmagyarázni.. :)
2019. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

11 honaposnak megis hogy magyarazod meg utolso?

Ennyi idos babat nem lehet meg nevelni igy.

2019. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

4


A 3 válaszoló nem is azt írta, hogy érti csak hogy el LEHET kezdeni magyarázni.Én egész baba kora óta fújom a fiamnak, hogy ezt ezért ezt azért csináljuk.Nyilván nem ért meg mindent, de valamikor el kell kezdeni felállítani a szabályokat, amiket aztán minden xaros alkalommal újra felállítasz még vagy 2-3 évig(ez a következetes nevelés).

2019. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
11 hósan már lehet mondogatni a szabályokat a dolgokat, mit miért, mit nem szabad. Nem fogja elsőre megérteni, de mire megérti, addigra már hallotta egy párszor. Amugy az igen-nem kifejezéseket értik ilyen kicsinek is.
2019. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell hagyni ordítani, de igenis következetesnek kell lenni. Amit nem lehet, nem lehet -nekem az autósülesből kivétel (menet közben) pont ez a kategória-. Meg kell tanulnia mit lehet és mit nem, nem fogod gondolom hagyni konektorral játszani, bútorokra felmászni sem, mert tudod, hogy veszélyes. Nálunk is hiszti volt az autosülésben, bevásárlókocsiban is, de 2-3 alkalom után rájött hiába sír, nem szállhat ki. Nyilván nincs minden megtiltva, sokmindenben engedünk, de lennie kell szabályoknak.
2019. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pl az autosulesbe egybol ahogy beleteszem tolja ki magat es ordit torkaszakadtabol szinte eroszakkal tudom bekotni annyira nyomja ki magat belole hogy alig tudom lenyomni h bekossem aztan meg szinte a szaja habzik annyira ordit veszelyes igy vezetni is...
2019. júl. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!