Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent úgy csináltatok a...

Mindent úgy csináltatok a gyereketek születése után, mint ahogy előtte terveztétek?

Figyelt kérdés
Én például mindig azt mondtam, hogy a gyereknek külön szobába kell aludnia már az elejétől. Ahhoz képest mellettem alszik az ágyban. Szerintem lesznek majd még ilyenek. Teljesen más dolog beszélni a gyereknevelésről, mint csinálni.
2017. nov. 17. 22:20
1 2
 1/11 Tubarózsa ***** válasza:
49%

Nem.

Alvást én is úgy terveztem, hogy külön szobába. Ahoz képest én alszok a gyerekszobába, baba vagy a kiságyba vagy mellettem. Másik a szoptatás. Úgy voltam vele, hogy ha tudom szoptatni jó ha nem akkor úgy is és kapja a tápszert. Erre mikor közölték a kórházba, hogy kéne tápszert kapnia, mert sokat fogyott a sírógörcs kerülgetett, hogy az én babámat szoptatni akarom. 2x kapott bent, receptet ugyan kiváltottam, de hál istennek nem kellett még kinyitni. Egyenlőre ennyi, de biztos lesz még később, hogy máshogy csinálok valamit mint ahogyan képzeltem. 2 hónapos most a fiam.

Üdv 27N

2017. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
nagyrészt igen. :)
2017. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem :) igeny szerinti szoptatast terveztem, vegul alig volt tejem, szoval kenytelen voltam tapszert is adni potlaskent(azelott a tapszerre ugy gondoltam mint a satanra, mindent megprobaltam es nem lett mennyisegi tejem, a mellem fejlodesi rendellenessege miatt)

Nem akartam hordozni, de nagyon megszerettem.

Kulon akartam altatni, az elso hat hetben tobbsegeben velem aludt ennek ellenre, de nem szerette szoval atkoltozott a racsos agyba.

Biztos lesznek meg ilyenek. A dackorszakra kivancsi vagyok hogy tudom majd megoldani :)

Es nagyon ideges tudok lenni az orok nagyokosokra akik tudjak gyerek nelkul “a tutit”, es keretlenul tanacsokat osztogatnak.

2017. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig igen. De tisztában vagyok vele, h ez nem lesz mindig így. Most 8hós.
2017. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Én is azt mondtam h a gyerek külön szobába alszik majd mert az a normális, erre a gyerekágy még mindig a mi szobánkban holott kész a gyerekszoba. És nem a gyerek miatt nincs átköltözés hanem miattam mert szeretem ha egy légtérben alszunk. Meg h nekem majd ugyanúgy lesz időm mindenre, tornázni, kicsit "élni", na a francokat, örülök ha este alhatok, egész nap megy a pörgés, a fiam nagyon aktív természet. Ja és a legnagyobb tévedésem...én mindig is úgy gondoltam h a férjem lesz az életemben az első és nem a gyerek lesz a legfontosabb, ahhoz képest olyan szeretetet érzek a kisfiam iránt h a férjem iránt érzett eltörpül mellette. És ha választanom kéne bizony a gyerekemet választanám, nem a férjem, bár sztem ezzel ő is így van.
2017. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem, semmit:) pl megbeszeltuk hogy minden hónapban többször pár órára a mama vigyáz majd ra este vagy napközben. Elején alig volt ilyen. Utazunk, megyünk ide oda vele. Hat sztorno, 8 honaposan indultunk először egy hosszú hétvégére. Sokkolt a kimerültség, sokszor kelt fel egy eves koraig. Megvaltas hogy mar ataludja az éjszakat...de meg sorolhatnam
2017. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Lányomnak is sikerült mellettünk kikötnie végül, pedig másfél éves koráig minden gond nélkül aludt az ágyában. Aztán egyszer csak elkezdte, hogy mellettünk akar aludni... az elején próbálkoztam határozott lenni, de szegény úgy üvöltött a kiságyban, hogy magunk mellé vettük, azóta se sikerült visszarakni (3 lesz).

Szülés előtt elterveztem, hogy én amikor csak ébren van, foglalkozok vele, fejlesztem, mindent összeolvastam, hogy mi segíti a fejlődését, úgy voltam vele, hogy non-stop mondókázok vele stb.... aztán kicsit több lett abból, hogy csak néztem ki a kómás fejemből, amíg ő szétszedi a házat :D

Biztos van még amúgy ilyen, szülés előtt az ember annyi mindent eltervez, aztán az élet átír mindent.

2017. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy csináltam úgy, ahogy elterveztem, szerimtem hülyeség is eltervezni, mert gyerekfüggö a dolog.
2017. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
"Ez előtt elveim voltak, most gyerekem van..." ez volt a mottóm ;)
2017. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Az alapvető dolgokat megterveztük a párommal, de nem voltak kőbe vésett szabályok. A babához alkalmazkodunk mindketten.
2017. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!