Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason vagy haton altassam?

Hason vagy haton altassam?

Figyelt kérdés
Kicsit ossze vagyok zavarodva, van akk azt mondja nem szabad hason altatni a babat, mert a bolcsohalal... mas meg azt mondja csak hason szabad altatni, mert ha bukik, akkor ki tud folyni a cucc es nem fullad meg. Na most akkor?😂 oldal fekves nem jatszik, mert uvolt es 1 perc alatt poziciot valt

2019. júl. 21. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindkét gyermekem bukós volt, a fiam extrán, kórházban is voltunk vele pylorus stenisis gyanújával, ő háton aludt, fejvégnél enyhén megemelve.

A lányom csak hason aludt, miután megtanult átfordulni, nem is lett volna esélyem háton altatni. Hamar hasra fordult, mert utált háton lenni.

2019. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 hason aludt az első perctől. Háton 2 perc alatt felkeltek, hason jó alvók voltak, 6, 10, 8 és 5 hetes koruktól átaludták az éjszakát. 😊
2019. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind2 fiam hason alvó lett, amint át tudták fordítani a fejüket. Kb 2 hetes koruktól. Sokkal nyugodtabban aludtak, mint háton vagy oldalt.
2019. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Hason nagyobb a bölcsőhalál esélye, háton rossz ha bukik és felriad az átkaroló reflexre, oldalt meg nem jó a gerincének - ez a választék :)
2019. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat ez a bajom, amit az utolso irt😂 igy legyen okos az ember...
2019. júl. 21. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Most leginkább a háton alvás a divatos, ha bukik automatikusan félre fordítja a fejét, nem tud így megfulladni, légzésfigyelöt érdemes használni, mert megnyugtatja az embert.
2019. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első pillanattól hason alszik a 2 hónapos lányom. Már a kórházban is jobban elmaradt hason, azóta is csak úgy. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, este kilenctől reggel 7-fél 8-ig alszik.
2019. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a gyerek majd "eldönti" egyébként. Anyu szerint engem csak és kizárólag hason lehetett elaltatni, majd ugyanígy gondolván a húgomat is hasra akarta tenni, ő meg addig ordított, míg hanyatt nem fordította. Úgyhogy szerintem a gyerekek is előnyben részesítik valamelyiket. Mindkettőek vannak hátrányai, hason alvásnál légzésfigyelőt használj és kész.
2019. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a vicc h mindketton alszik mint a bunda
2019. júl. 21. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyik ok, amiért nem akartam háton altatni a fiaimat, az az volt hogy kb minden 2.babának lapos lett a feje tőle. A második ok, hogy a moro reflex folyton felébresztette őket.
2019. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!