2 vagy 3 pontos isofix?

Figyelt kérdés
3 pontosat ajánlottak mert azt mondták hogy aminél nincs meg a 3. csatlakozó azt az ülést pluszban az autó övével is be kell kötni.Igaz ez?Pont ezért szeretnék isofixest hogy az autó övével ne kelljen bajlódnom(9-36-os kategória)
2019. júl. 26. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Az isofix két ponton, két kis “karommal” rögzíti az ülést az autóba, 3 pontos ebből nem is létezik. 3 pontos az autó biztonsági öve illetve az ülésen belül lehet 3 vagy 5 pontos a belső öv.
2019. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Én meg nem is láttam 3pontos isofix csatlakozást. Két ulesunk van, most vettünk egy cybex cloud z hordozot a kistesonak, isofix talppal, az is két pontos. 5eves a nagy nálunk, mindig isofixes hordozója, ülése volt de ilyet tényleg nem láttam még. És mindig csak azt használtuk, a biztonsági övét nem. Vagyis most a nagy ülésben már azzal kötjük be nyilván, de a kocsihoz csak két isofix rögzül.
2019. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pöszli ***** válasza:
58%

Van a plusz auto alvazahoz rögzítő talpas izofixes bázistalp az 3 ponton csatlakozik.

Illetve van olyan gyerekulés ami izofixes 2 ponton plusz a csomagtérbe kell rögzíteni egy hevedert is illetve pluszba még az auto biztonsági övével is be lehet kötni (pl maxi cosi axissfix 360°)

2019. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pont tegnap mondták az üzletben, hogy a 3 pontos azt jelenti, amit a két karommal+ egy lábbal kell rögzíteni. Nekünk ilyen Maxi Cosi familyfix talp, abba jöhetnek bele az ülések. Nem kell külön bekötni övvel.
2019. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
A láb a 3.
2019. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja h a láb a harmadik... Eszembe nrm jutott volna. Olyan volt a besafe ulesunk meg most a hordozó talpa is.
2019. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem a láb a 3. hanem olyan mint a römereknél a top tether csatlakozó.isofix+ néven is árulják.talpat nem is akarnék venni semmiképp.Ennél a csatlakozónál az autó ülésének háttámlájához kell hátulrol becsatolni.
2019. júl. 27. 09:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja ez a csatlakozó az egy évesnél fiatalabb autokban van állitolag csak.ha valakinek régebbi az autója,mindenképp az isofixes ülést be kell kötni az autó övével is ha nincs talp???
2019. júl. 27. 09:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az egy évesnél fiatalabb autókban van, illetve biztos van olyan kicsit régebbi autó, amibe pótolható ( a helye ki van alakítva). A harmadik pont tényleg a heveder, amit a csomagtérbe kell rögzíteni valahogy (bnőméknek volt csak, így annyira nem láttam bele, de tudom, hogy nekik olyan van. Maxi cosi). Nekünk cybexek vannak, azok két pontosak, ahhoz kell az öv. A mienk pajzsos 9-36-os.
2019. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolso,akkor ami anélkül van nekük nem jo,mert az a lényeg h ne kelljen bajlodni az övvel pluszban.
2019. júl. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!