Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek milyen autósülést...

Szerintetek milyen autósülést érdemes venni egy 6 hónapos 9 kilós kb.73 cm babának. Sajnos a babakocsi hordozóját kinőtte. Isofixeset szeretnénk 90ezer alatt. Ki mit/milyet ajánl?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pajzsos Cybex Juno M-Fix van. Isofixes, kategóriagyőztes, 9-18 kg-ig. Szereti a gyerek, 9 hónapos kora óta utazik benne. A fejecskéje nem bicsaklik le alvásnál mert tartja a pajzs így sokkal kényelmesebb. 16 órás autóutat szinte panaszkodás nélkül végigült benne amikor mentünk nyaralni. Viszont ezt csak akkor ajánlom ha már tud ülni. Ha nem, akkor a Cybex Sirona jobb választás, az 0-18 kg-ig van és döntve van. Outletben szerintem lehet venni újat 90 ezer alatt.
2019. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha beferne az autóba három belőle cybex pajzsos ülést vennék.


Nekünk espiro delta ülésük van, teljesen elégedett vagyok vele. A másik autóban egy maxi cosi universal ülés van, az se rossz.

2019. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én féléves kisfiam is 72 cm, 9 kiló. Neki BeSafe Izi Combi ISOfix X4 ülése van, de ő már tud ülni.
2019. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Használtan vettük, mert újonnan drága :)
2019. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egy voks a Cybex Juno M-Fixre.Nagyon jó a pajzsos ülés ha már tud ülni a baba.Mi nagyon szeretjük.

Használtan viszont soha nem vennék gyerekülést maximum megbízható ismerőstől,sosem lehet tudni részt vett-e balesetben és ha igen,akkor egy következőnél már nem védi úgy a gyereket és így elveszti a lényegét.

2019. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, ez egyértelmű szerintem :) csakis úgy szabad.
2019. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnézem amiket írtatok. Használtan nem szeretnék ülést venni. Viszont a lányom még nem ül fel magától, az ölembe szoktam ültetni úgy megül de nyilván az nem ugyanaz 🙂
2019. júl. 22. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel még csak 6 hónapos, csakis háttal beköthetőt, ami 0-18as kategória. Ebből is rengeteg féle van, el kell menni bababoltba, kipróbálni ami szimpi.
2019. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!