Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex agis air 4-t hasznal...

Cybex agis air 4-t hasznal valaki? Vagy esetleg iris-t, onida flex-et? Nem tudom, hogy melyik lenne jo

Figyelt kérdés
Vagy tudtok ajanlani ezekhez hasonlot ami jo minosegu?
2019. aug. 13. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Cybex balios s van nekünk. Nekünk szempont volt, hogy véletlenül se legyen kagylós. Remek kocsi.
2019. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt is neztem,bar eloben nem probaltam. Nem tul nehez?
2019. aug. 13. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszonyítás kérdése. Onida flexnél 300 grammal több. De kényelmesebb is.

Viszont ha sokat kellene cipelni, nem a legideálisabb.

Mekkora gyereknek keresel?

Mi a baliost 3 hónapos korban vettük, mert fontos volt, hogy felénk nézzen és xxl legyen a kupola. Amíg nem tud járni, ebben lesz, utána megkapja a testvére könnyebb esernyőkocsiját.

2019. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 honapos babanak keresem. A mozest egy ideje nem viseli el,addig ordit mig ki nem veszem igy marad az autosules egyelore,de le szeretnem cserelni a mostani babakocsit egy olyanra amit ossze lehet csukni,kenyelmes es felem nezo pozicioba is bele tudom tenni
2019. aug. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!