Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok és 3...

26 hetes kismama vagyok és 3 napja száraz, ugatás szerű köhögés kínoz. Házi Orvosom tanácsára Bioparox sparyt használok, de nem igazán használ. Aggódom, hogy a sok köhögéstől baja lesz a babának? Javaslatok esetleg valakinek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Javaslat: nyugi és ne gondolj butaságokra.

Semmi baja nem lesz a babának.

Ha a szer nem jó, a Tantum Verde sprayt is kipróbálhatod, nekem ez vált be makacs köhögésre.

2015. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Stodalt is szedheted. Jobbulást! :-)
2015. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a nyugatást! :) Első babánk (kislányunk :) ) lesz és hát minden félét olvashatunk a neten.. Olvastam egy olyan oldalt, hogy lepényleválást okozhat a sok köhögés.. Hát mondanom sem kell...
2015. jan. 21. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, 6 hete köhögög. Szàraz köhögès, a tüdöm majd kiköpöm. 2 hèt utàn mentem orvoshoz, addig próbàlkoztam a hàzi praktikàkkal, mert nem akartam gyógyszerhez nyúlni. Hàt azóta se nyúltam, ugyanis az orvos közölte, hogy a gyerek miatt köhögök. Ès szedjek savlekötöt. Èn csak remèlem, hogy nem lesz baja a kicsinek a köhögèstöl, mert nem akar múlni. Azèrt arra kívàncsi leszek, hogy szülès utàn el fog- e múlni, mert nem tudom elhinni, hogy a gyerek köhögtet.
2015. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én ugyanígy köhögtem 32 hetesen a házi praktikák nem jöttek be gyógyszert nem akartam szedni így jött a választás a stodal szirupra nekem bevált azóta ha ilyen van csak ezt szedem sőt a már azóta megszületett most 11 hónapos babám is kapta már és neki is segített
2015. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a válaszokat! Most egyet még megpróbálok... Salvus vizem van itthon, mert kűzdöttem a gyomorégéssel korábban... Most villant be, ahogy tegnap böngésztem a netet, hogy elvileg meghülés esetén köptetőként is kiváló... Napi 2 dl kell meginni a nap folyamán elosztva, illete inhalálni is lehet vele... Próba szerencse... :)
2015. jan. 22. 08:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem bírtam ma tovább... Elmentem a háziorvosomhoz.. Kiderült, hogy tüdőgyulladás... Így kaptam antibiotikumot, 7 napos kúrában kell szednem. Egyeztettem a szülész orvosommal is ő is jóváhagyta a gyógyszert..
2015. jan. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!