Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cam compass vagy cangaroo...

Cam compass vagy cangaroo compact vélemények? Esetleg hasonló babakocsi?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy lapra csukható és dönthető háttámlája legyen. Valamint az sem árt, ha könnyű. (max 50 ezer Ft-ig) Ilyen paraméterekkel tudtok jó sportkocsit ajánlani?
2019. szept. 8. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A Cam Compasst egyáltalán nem bántuk meg, hogy megvettük. Nagyon szép, könnyű és praktikus is. Könnyen kezelhető nagyon. Egy kézzel is kitudom nyitni. Az is tök szuper, hogy lehet húzni, mint egy bőröndöt, van hozzá “táska”, amibe bele lehet tenni. És így nem piszkolódik. Kis helyen elfér. Mi elég sokat kocsival közlekedünk, így pont ideális hozzá, ha megyünk valahová. Bár még az én babám nem tud ülni, így fekve használjuk, de teljesen vízszintig nem dönthető le, ám ez egyáltalán nem gond :) Hátránya csak annyi, hogy nincs rajta kis zseb, telefonnak meg ilyenekenek, de rendeltem hozzá illő pelenkázót és így ez is meg lett oldva. A huzat tisztításáról nem tudok nyilatkozni, mert még arra nem került sor. Egyébként nekünk van másik sport babakocsink, én itthonra azt használom.


Szerintem nem fogod megbánni, ha ezt választod, szeretni fogjátok ;)


Remélem tudtam segíteni.

2019. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még egy kérdésem lenne:

Rosszabb terepen próbáltad? Mennyire akad el a kereke? (nálunk rémesek a járdák ezért érdekelne)

2019. szept. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!