Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hasonló stílusú, könnyű,...

Hasonló stílusú, könnyű, egyszerűen szétszedhető többfunkciós babakocsi, mint a Cam, van-e? Ami olcsóbb?

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerettem, de elég borsos ára van.
2015. máj. 21. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a bebettot vagy a colettot.
2015. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Neonato van, hasonlít a Camhoz, árban nem nagyon tudom, hogy alakul, használtan vettük, de én imádom. Neonato Multisport.
2015. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nagyon tetszik, nem gondolkodtál rajta, hogy használtat vegyél? Hidd el jól járnál, én sem bántam meg. Ezek olyan jó minőségűek, hogy 1 baba nem teszi őket tönkre. Lehet kifogni első kézből is, mégse olyan drága.
2015. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben nézem a neonatot, az is nagyon jó! Szinte ugyanez, mint a cam. Pontosan az igényeknek megfelel.De tény nem olcsóbb. De nézegettem használtan is, a fene egye meg még nem futottam bele olyanba ami pont jó lenne. Egy nagyon tetszik, de nekem nagyon fontos, hogy ne kétkaros legyen a tolókar. Olyan egybetolókarosat akarok. Viszont mai meg olyan, az tuti vagy három kerekű vagy lányos :(
2015. máj. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!