Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozósok! Mi a véleményetek...

Hordozósok! Mi a véleményetek erről a hordozóról?

Figyelt kérdés

[link]


Én jónak nézem. Első baba lesz, hordozni szeretnénk a férjemmel, én magamnak egy kendőt néztem ki, de el nem tudom képzelni hogy a férjem azzal próbálkozzon.

Ahogy nézem jó pózban van a baba lába, M alakban ahogy kell, de nem tudom eléggé M alakban van-e. Gondoltam szakavatottakat is megkérdezek :)


Köszi a válaszokat!


2019. okt. 19. 19:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

8-as butaságot ír. Csatost totyogos kortól ajánlják. Ülni tudástol nezhettek mei tait. Előtte minden csak kompromisszum, nem jó a babának.

Amit linkeltel, az inkább kenguru, kicsit jobb kiadásban.

Egyébként az én férjem is tudott rugalmas kendőben hordozni. Ha van kedve hozzá, megtanulja. Ha nincs, csatosban se fog hordozni.

2019. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Újszülött kortól hosszú szövött, karikás vagy rugalmas kendő jó. Előző voltam.
2019. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Most akkor nem jó a Liliputi? A leírásban az van hogy:

Elöl, háton és csípőn hordozáshoz

3,5 kg-tól 20 kg-ig

Kicsatolható újszülött betéttel

Állítható magasságú body az ortopédiailag ideális testtartástért

Terpeszbővítővel a térdhajlattól térdhajlatig való támasztásért

Állítható és lezipzározható alvócsuklyával

Megújult szabásvonalak a baba és a mama kényelméért

Optimális súlyelosztás a vállra és derékra

Minimális önsúly, könnyű használhatóság

Csak e célra szőtt és festett, GOTS minősítésű biopamut alapanyagok

Megfelel az MSZ EN 13209:2016 szabványnak

Egészségpénztárak által támogatott


Még van időm megvenni bőven, csak annyit mondtam anyának hogy majd kell a segítsége venni.

2019. okt. 19. 23:03
 14/22 anonim ***** válasza:
A linkelt hordozóba a én nem tennék babát! Javaslom még az előttem válaszolók után Gremese oldalát, anno én onnan rendeltem, rugalmas kendőt, mei tait, ssc-t. Sok leírás, jó tanács található a hordozásról érdemes elolvasni!
2019. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Liliputi nem rossz, inkább közepes minőség, vannak sokkal jobbak is. Viszont a 3,5 hónap nagyon korai csattosnak
2019. okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%

11. Nem igaz, amit írsz, urban legend.

Semmi köze ehhez az ülni tudásnak.

Ha megfelelő eszközt választ, akkor csatosba is lehet pici babát is venni.

A babának az számít hogy jó lefyen a pozíció és ideálisan szorosan rögzüljön az anyán. Sokak szerint a kendő a legpuhább, legromibb, sok tanácsadó is először azt javasolja, de ettől még megfelelően kiválasztott csatos nem káros.

2019. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a csatosba tett újszülött szűkítő csak egy bugyikenguru, amit elfed a többi rész. Én nem tenném abba se a gyerekem. Egy kendős meitai 3,5 hós babának jó kompromisszum, de a legjobb a kendő.
2019. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy Manduca XT csatos hordozót rendeltünk, ez egy olyan új fejlesztés, aminek állítható a terpesszélessége, így már újszülött kortól használható. Nem tudom melyik országban élsz, de Németországban online kuponnal 100 euróért sikerült beszerezni (160 euró az eredeti ára). Ezen kívül kapunk kölcsön még egy rugalmas kendőt is, ha a csatos mégsem válna be vagy nem tetszene a babának.
2019. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17. De mért? Az a kérdés hogy az eszköz megfelelő méretű-e, jó-e a lábak és a hát helyzete és jól tartja-e a babát.

Tudom, hogy a kendő szép és romantikus, nekünk is volt rugi kendő, de 3 hónapos vagyis 6kg-os koràban nekünk jött a Magyarinda csatos, hordozói tanácsadáson kaptuk, teljesen jó. Könnyű ki-be tenni a babát, nem ér le a földre, és a pozíció meg ugyanaz benne.

2019. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt a te kompetenciád eldönteni. Én így látom. És nem azért kendőzöm, mert romantikus, hanem mert a gyerekemnek az a legjobb. Nem mellesleg a legolcsóbb is.
2019. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!