Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós anyukák mondanátok...

Hordozós anyukák mondanátok véleményt erről a kendőről?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik.


2019. dec. 7. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennem meg.


Attól függ mekkora gyereknek kell vagy kendőt vagy mei tait választanék.


Nem vagyok hordozasi tanacsado, csak egy anya aki sokat hordoz, sok eszközzel

2019. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez annyira egyszerűnek tűnik és 0+ tól ajanlják.

Még a csatos ami szimpi de azt nem ajánlják.


Ez miert nem jó szerinted?

2019. dec. 7. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha két hordozót otvozok, akkor elvesznek egyes előnyös tulajdonságok is.


Amúgy csak kép alapján, a leírást nem olvastam. Az anyag valamilyen szinten rugalmasnak tűnik, ami nagyobb súlynal nem biztos, hogy megfelelően tart.


Másrészt ahogy láttam csak elől hordozasra alkalmas (ezt lehet benéztem, mert tényleg csak rapillantottam) 6 kiló fekett, már nem igazán kényelmes elől annak aki hordozza, illetve már a gyerekeknek is unalmas, hogy nem látnak ki. Személyes tapasztalat én elől hordozott babával nem láttam mi van a lábam előtt, ez számomra zavaró volt. Ettől függetlenül a nagyfiam sokat volt elől, kb 5 hónapos koráig. A kicsik viszont alig.


Szerintem nincs meg a pontról pontra való megtanasztas, amit egy kendo ad. Szeretem a mei tait, de pici babát nem tennek bele.


Egy kendőt sem ördöngösség megkötni, kus gyakorlással megy hamar. Persze egy YouTube videobol nem mindenki tudja megtanulni, én sem tudtam, de egy alkalom elég volt egy tanacsadoval.


Szerintem ne a brendonban keres hordozót.


A Facebookon van több hordozos csoport, ahol tanácsadók segítenek a válaszban, én tényleg csak a saját véleményem tudom megírni.

2019. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se venném meg. 6 kg felett már nem tart, és elől utána nehéz is, ezzel meg hátul nem lehet hordozni. A csatos se jó újszülöttnek.
2019. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szepen.
2019. dec. 7. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Gremese, Liliputi, Magyarinda, Tündérputtony oldalakon jó hordozók vannak, tanácsokkal, útmutatókkal. De használtan is megéri venni én pl. Gremese mei tait vettem. Elnyűhetetlen, 2 gyerekkel használtam, aztán eladtam.
2019. dec. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!