Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cyszta? Akinek volt hasonlo...

Cyszta? Akinek volt hasonlo mondana vélemenyt?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a parommal. Hőmérözök, ami szerint pont jokor voltunk egyutt . Es azota is jócskán fent van a hőm ! 16 napja. Terhestuneteim vannak . Tegnap csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Éreztem hogy van valami, ami masabb igx mondtam elmegyek az orvoshoz nehogy baj legyen . Talaltak egy 6 cm pokhaloszeru bevérzett cisztat a bal petefeszkemnel. Azt irtak a papirra hogy grav.ra utalo jel jelenleg nincs. De momdta az orvos hogy ha megjon csinaljak egy tesztet. Es menjek majd vissza utana . ?! Annyira kibuktam mert nem erre szamitottam hogy nem kerdeztem semmit eljottem . Jovoheten megyek a maganorvosomhoz hogy tobbet megtudjak . De addig is aki volt hasonlo helyzetben segitene ? Miert csinaljak tesztet ? Lehet h megis van baba , csak meg nem lathattak ? Es nem kene muteni ezt a nagy cisztat ? Vagy felszivodik hamar ?

2019. ápr. 4. 08:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah es a mehnyalkahartyam is meg van vastagodva . Az uh alapjam 11 mm
2019. ápr. 4. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek mentél dokihoz, ha még nem is késett?

Ha meg késett és negatív a teszt, akkor miért nem hiszed el hogy nem vagy terhes?

A tüneteket lehet bebeszéled magadnak, úgy rá vagy pörögve.

2019. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3x volt már cisztám, amiről tudok, sajnos hajlamos vagyok rá. A

Az első 8,5 cm-es volt, spontán felszívódott, fogamzásgatlót szedtem, nem volt semmi tünete. Véletlenül derült ki, egy autóbaleset következtében hasi uh-ot csináltak.

A második babatervezés időszakában volt. Terhestünetek, negatív tesztek, két hét késés után a doki 6,5 cm-es cisztát látott. Ez is spontán ürült, rá 4 hónapra terhes is lettem.

A legutóbbi pont pár hete derült ki. Rendszertelen menstruációval mentem dokihoz, 30 mm-es cysta ábrázolódik. Kaptam rá gyógyszert, pont jövő héten megyek majd vissza kontrollra. Nem minden esetben műtik elsőre.

Hogy miért kell újra tesztelned, eztén sem értem. Bízzunk a legjobbakban, és hogy tavozik. Mihamarabbi gyermekáldást kívánok!

2019. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!