Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van más 3-mas iker babakocsi...

Van más 3-mas iker babakocsi is mint a Peg Perego Triplette, és a Baby Active Trippy-n kívül?

Figyelt kérdés
Nem muszály hogy multi/kétfunkciós legyen. Egymás melletti legyen az a lényeg igazaból.

2019. dec. 26. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éve nem gyártják, de külföldről még lehet használtan beszerezni Mountain Buggy Triple-t.
2019. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
*muszáj
2019. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) azon is gondolkoztunk a párommal, hogy veszünk egyforma iker, és egy sima babakocsit.

Pl: Peg Perego Book For Two Classico Cindert - Peg Perego Ypsi Mon Amour, Peg Perego Pliko Mini Twin - Peg Perego Pliko Mini. A pliko minit esetleg még ikerkapoccsal tudnánk összekapcsolni. Csak nem biztos h beférnénk vele mindenhova😅

2019. dec. 26. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak hármas sportkocsik is, pl obaby mercury, kidz cargo. Illetve a mountain buggyból van pár példány Magyaroszágon, egyiket lassan eladják a tulajai, nem tudom, hogy mennyire sürgős. Facen fent vagy? Van harmasikres csoport, ott mindig vam 1-1 eladó kocsi.
2019. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Egymás mellett. Az iszonyat széles lesz, kb használhatatlan.
2019. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Trippy 90 cm széles

buggy 99 cm széles

Obaby es kids cargo 99 cm széles

Peg perego: olyan szeles mint egy egyes kocsi, de iszonyat hosszú mint egy vonat

2019. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon sürgős.. Még 5 hónap van hátra😅
2019. dec. 26. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Lombik babák? 😊
2019. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tfk Trio Twist
2019. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdemes belépni a csoportba. Rengeteg hasznos infó van, segítőkész a csapat vagyunk, ha szabad dicsérni magunkat.

Én egyébként a trippyt nem szerettem, a buggy ezerszer jobb, de újszülöttkorban szuper volt a trippy a mózesekkel. Pinduri babákat nem szívesen tettem volna a buggyba vagy másik sportkocsiba.

2019. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!