Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon tetszik egy kék fekete...

Nagyon tetszik egy kék fekete iker babakocsi, de még nem tudjuk a nemüket?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz, ha megveszem a kék iker babakocsit és lehet hogy két lányom van? Amúgy nem vennék rózsaszín babakocsit akkor sem. nekem ez megtetszett. És ebből a fajtából amúgy is ronda a többi szín, így nem tudnék ebből unisex színt venni.


[link]


Ez a konkrét baba kocsi. Használtan venném újszerű állapotban, de jóval olcsóbban.


2017. máj. 21. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy tokjo kocsi, mit szamit h milyen szinu? Lany babara se csak rozsaszin ruhat ad az ember, nem?
2017. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
óh. köszi! nekem nagyon tetszik és bár picikét még korai, de elnézve a listát, hogy mennyi minden kell egy babának ( ami nálunk dupla lesz) erre le akarok csapni. na meg tetszik is és tuti ilyen típusút vennék.
2017. máj. 21. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

De jó pofa babakocsi! 🙄

Nyugodtan vegyétek meg ha ez tetszik. A nemüktől függetlenül. Nekünk kislányunk van, de a babakocsija fekete, nem pedig rózsaszín. A kék pedig inkább uniszex színnek számít. Én nem foglalkoznék azzal, hogy kék - és kislányok ülnek benne.

2017. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
2 kislány esetében meggondolnám.
2017. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen jó.

Az én kisfiamnak narancssárga-szürke babakocsija van.

2017. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem vennék ilyen gyér minőségű kocsit.
2017. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos én sem ezt venném meg, még akkor sem, ha egy fiú és egy lány lenne az arány. Szerintem ez teljesen 2 fiúnak van kitalálva és számomra fontos volt, hogy a gyerekeimet az utca túloldalűról se nézzék más neműnek. De ez az én véleményem.

Nyilván a gyerekeket semmilyen szinten nem fogja az indentitásukban ez zavarni, mivel éppen kinövik mire egyáltalán ez elkezdhetné őket zavarni. Engem zavart volna. De ha téged nem, akkor nincsen probléma. Amúgy szép kocsi.

2017. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Én sem venném meg és ez a kék szerintem egyáltalán nem unisex, még ha zöld lenne... És nem tudom mennyire strapabíró és stabil. Én nem feltétlenül a színe miatt hanem a típusa miatt megkérdezném valami FBos ikres csoportban hogy kinek mi a véleménye. Nekem nem tűnik túl stabilnak.
2017. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van a színe, h egyébként mennyire jó v nem jó kocsi ahhoz nem értek. Én piros Pierre Cardinban tologatom a kisfiam, soha nem nézték még lánynak, mert a rajtalévő ruha, és az arcocskája is fiús. Kaptuk, de mivel tökéletes állapotú, nem cseréltem le fiúsabbra. Boldog készülődést!
2017. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vennék babakocsit a 30. hét előtt, pláne nem ikresen. Mondjuk én paranoiás vagyok.

A színe épp belefér.

2017. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!