Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babahámot ajánlanátok...

Milyen babahámot ajánlanátok 1 éves babához?

Figyelt kérdés
Többfélét kapni, de tapasztalati úton szeretnék választani.

2019. dec. 26. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyet. Mert nem kutya a gyereked. Fogd a kezét tanítsd meg melletted sétálni. Ilyen egyszerű.
2019. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Elsovel egyet értek! Ne kösd meg pórázra! Ez rossz hatassal lehet ra kesobb. Nemtudom miert nem lehet az anyáknak megfogni a gyerekuk kezet vagy felvenni. Ez olyan nehez? Egyre tobb ilyet olvasok hogy lancra verik a gyereket es normálisnak tartjak! Nem nem az vigyazni kell ra inkább
2019. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nincs mit hozzáfűznöm.
2019. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Követni akartam a kerdést, de látom csak támadás van. Én is akarok a lányomnak, mert oké, hogy fogja a kezem, sétál is szépen, de ha gondol egyet kirántja a kezét és nekiiramodik. Ha sok az ember körülöttünk, mint pl. most a karácsonyi vásárokon, pillanatok alatt elsodorja a tömeg. Nem pórázon vezetni akarom, hanem biztonsági okokból lenne rajta, szerintem hasznos dolog, sok anyukától hallottam már, hog.y szeretik
2019. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj kedves 4!


De tömegben vagy kézben viszem a gyermekem vagy babakocsiban.

A gyereknek meg kell tanulnia a szabályokat. Nem engedheti el a kezed, nem rohangálhat el, járdáról nem lépünk le stb. Ezen a hám nem fog segíteni. Kibújhat belőle bármikor a csuklóra tehetőből és a hátizsákos verzióból is.

A gyerek nem kutya hogy pórázon vezesd.

2019. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Párom mozgásában korlátozott, és nem tud az eliramodó, a kezét a kezéből kitépő gyermek után rohanni.
2019. dec. 27. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkkor is Van megoldás hat ez hihetetlen mit ki nem talalnak. Esküszöm felháborító.
2019. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Én használom az ikrekkel. Ráhúzom a csuklómra és fogom a kezüket. Tudják, hogy kézen fogva kell menni az utcán, de ha mégis kirántanák magukat, nem tudnak elszaladni. Nem tudok kétfelé szaladni, nem kockáztatok. Elöl kapcsos hátizsákos hámot használunk.
2019. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!