Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Első babakocsihoz segítség?

Első babakocsihoz segítség?

Figyelt kérdés

Első gyermekünknek keresünk babakocsit.

Rengeteg fórumot olvastam teszteket stb és van egy stílus ami nagyon tetszik, viszont nem találok rendes márkából ilyet.A forma ami tetszik pl a coletto vagy adamex,kunert márkáknak a kocsiai.Viszont ezek szerintem kínából rendelt átcímkézet termékek.(Mivel nagyon hasonlóak egymással a váz és a forma is)

A lényeg a gömbölyű mózes forma és a műanyag szintén gömbölyű alja a mózesnek,ami nincs szövettel bevonva.

A kérdés melyik nagy gyártót kezdték ezek másolni ami van olyan neves mint bugaboo,cam,stokke,maxi-cossi,silver cross stb



2020. jan. 22. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiro Next Avenue van, jóval magasabb kategória mint a Coletto például. Ugyan annyira nem gömbölyű a forma, de szerintem hasonló. Csak ajánlani tudom, nekünk nagyon sokat bizonyított.
2020. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anex egy elég nagy màrka és ilyen stílust gyárt!:)
2020. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Espiro nem igazán tetszik,mert egyenes az alja.Az Anex meg Lengyel.Lengyelt meg nem szeretnék.Inkább Olasz,Német,Angol,Holland márkákat keresnék.
2020. jan. 22. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Gallardo Firkon volt, kinézetre szerintem olyasmi amit írsz, keress rá. Nagyon szerettem, jó nagy kerekei voltak, bárhol eltoltam. Nem mellesleg elég masszív váza is volt, jó rugózással.
2020. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ez szintén egy Lengyel babakocsi.Magyar cég átcímkézi.Nincs olyan márka hogy Gallardo.Azt irja hogy beszállító meg Olasz tervezés,de köze nincs Olaszországhoz és külföldön sincs Gallardo márka.Ráadásul találtam kommentet a tipikus Lengyen babakocsi hibára,ami a kerék szétesését jelenti.Erre azt irja a boltos hogy arra nem vonatkozik a garancia mert nem wd40ezte a kereket 2 hetente! :)
2020. jan. 24. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt fontold meg, hogy a babakocsit nem tizenévekre veszed. Használod maximum 2 évig, utána már egy könnyen hajtható esernyőkocsit veszel, mert sokkal egyszerűbb vele bánni és közlekedni, ráadásul a gyerek is egyre kevesebbet ül benne. Ha lesz következő gyerek, akkor is max 4 év amit aktívan használod. A mózest meg 6-8 hónapig. Az én lányomnak 5 hónaposan le kellett cserélni, mert nem maradt meg benne. De igazából már szívem szerint 4 hónaposan cseréltem volna. Értem hogy a tökeleteset keresed és én is azt kerestem, szemeztem a Stokkéval, ABC design-al, Maxi Cosival, de mint 2 gyerekes anyuka így visszatekintve más dolgokba jobban megéri nagy összegeket befektetni.
2020. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!