Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány éves korig sportbabakocsi...

Hány éves korig sportbabakocsizott a gyereketek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! 1.5 éves koráig használtuk a sportbabakocsit. Sokszor csak mellette sétáltunk
2020. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagy 2 éves koráig használta. Akkor kezdte a bölcsit, oda biciklivel, autóval, gyalog, kismotorral mentünk. Soha nem került elő többet a babakocsi. A kicsi júniusban lesz 2, most még bőven használjuk, igaz ritkábban, de tavasszal, nyáron biztos sokat elő fogjuk még venni, ősszel ő is bölcsis lesz, utána már nem hiszem, hogy használni fogjuk.
2020. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagy elég lusta volt/van, vele olyan éves korig napi szinten (aztán felváltotta az általam húzott-tolt :) kismotor, majd futóbicikli), utána még háromig, ha mentünk valahová hosszabb sétára vagy vonattal kirándultunk, rokont látogattunk (legalább volt ülőhelye). A kicsi nagyon szeretett/szeret sétálni, ami számomra meglepő volt a nagy sok "vigyél ölbe" hisztije után :) Vele rendszeresen max. másfél éves korig használtuk, de két évesen már simán az én tempómban mentünk gyalog bölcsibe, és csak akkor vettem elő ha mondjuk beteg volt és úgy vittem dokihoz, szóval azért ilyen vészhelyzetekre jól jött még egy fél évig.
2020. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Kb 2, utána fellépőre váltottunk a nagyokkal. A legkisebb most egy éves, bőven babakocsizik még.
2020. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 évesemet a nyáron még lekenyereztem, hogy ha boltba mentünk üljön bele. Gyalog járok, ha a férjem nincs itthon. És nyáron már nagy pocakom volt, terhesen meg nem akartam cipekedni.
2020. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves koráig. Utána még talán 3x ült benne, amikor státuszra/orvoshoz vittem (és késésben voltunk), illetve vadasparkban ez tűnt a legkézenfekvőbbnek séta után fáradt gyereknek, ebédelni etetőszék helyett és aludni ebéd után.
2020. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a nagy, mikor születtek a tesoi, úgyhogy a testverkocsi/fellépő sem volt bevethető. Néha a hátamon volt mei taiban, de nagyon ritkán. Kis motorozott vagy sétált. Az ikrek 9 honaposak, nem tudom ok meddig fognak bavakocsizni
2020. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 éves korig, nyáron jön a tesó addigra teljesen el akartam hagyni. Mondjuk inkább az én kényelmemet szolgálta eddig is.
2020. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3.5 évesen még használtuk. Sajnos hipotón, nagyon hamar fárad, nem bír sétálni annyit, mint mi. Cipelni meg nem bírom, 15kg a kiscsaj.


Most akarom már feltenni a babakocsit a jófogásra, hogy ingyen elvihető.

2020. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!