Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A gyereketek hány éves koráig...

A gyereketek hány éves koráig használtatok babakocsit? Mikortól nem akart beleülni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nagyobbat 3,5 éves koráig toltam:)

A kicsi most 1,5 évesen már csak motorral közlekedik

2015. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb 15 eves koraig hasznaltuk. Most 2 eves.
2015. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 1,5 akart lenni nem 15 :D
2015. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lányom a kezdetektől utálta a babakocsit. 10 hónaposan kezdett járni, és innentől már nem is ült meg a babakocsiban. De a kismotort ő is nagyon szerette.

Unokaöcsém 2 éves koráig simán elvolt a babakocsiban.

2015. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
3-3.5 eves korig, a piacra azzal mentem, o elucsorgott en meg tudtam alulra pakolni minden, 15 kiloig :). Neztek neha az emberek, de mivel olyan rakoncatlan volt, maskepp nem ment volna.
2015. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most 2 éves, az első nagy babakocsinkat eladtuk, de most gondolkodom egy esernyőre csukható kocsin, de nem vagyok benne biztos hogy fogja is használni, leginkább apja nyakában ül, motorozik vagy sétál. Ha én viszem valahová akkor nagyon nehéz cipelni, mindenhová autóval nem akarok menni.
2015. febr. 3. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még 1,5 éves a fiam, mikor letettük a babakocsit. Onnantól motorozott, sétált. Azt azért hozzá kell tennem, hogy nagyobb távokra vagy bevásárolni autóval járok, szóval ezért is tudtuk ilyen hamar elhagyni a babakocsit.
2015. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 2 nagyobb lányom másfél éves koráig babakocsizott, mert akkor született a kistesó. A kicsi másfél éves, nem szereti de nekem is egyszerűbb bizonyos helyzetekben. A másik pedig, hogy előfordul, hogy betegek, baleset éri őket. Nálunk közel van a rendelő, ezért nem ülnék kocsiba, így marad a babakocsi. Valami egyszerűt vegyetek, "nem kér enni", de jó ha van.
2015. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most másfél éves a kislányunk, és elég ritkán babakocsizunk, viszont hosszútávon még mindig visszük magunkkal.
2015. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Becixxx válasza:
Van aki huszonöt éves korában dönt úgy. Ez változó.
2015. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!