Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek megéri Eco Lux...

Szerintetek megéri Eco Lux babakocsit venni? Vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nézegetem, hogy milyen babakocsit vegyünk. Rosszak nálunk az útviszonyok, ezért fontos szempont hogy strapabíró és könnyen kezelhető legyen. Az Eco Lux babakocsit néztem ki.


[link]

Q

Valakinek van tapasztalata? Vagy ti melyiket ajánlanátok, ami megfizethető áron van?

Köszönöm a segítséget.


2020. febr. 12. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha de SOHA nem vennék újra lengyel babakocsit. Inkább használtan egy normális márkát...
2020. febr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg ajánlani jó márkákat? Ez lesz az első baba és még nem vagyok ebben jártas.
2020. febr. 12. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
En nekem azvan igaz nem hasznalt de szeretjuk nagyon semmi baja nincs es jol nezki.
2020. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajbocsi elolvastam azthittem te hasznaltan nezted. Amugy ne ijedj meg az elso valaszolotol szerintem megeri nagyon vegyetek nyugodtan meg. Jo strabapiro
2020. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen kocsi volt,egyáltalán nem szar, én nagyon szerettem. Semmi probléma nem volt vele, pedig mi rengeteget használtuk. Szerintem ha tetszik megéri megvenni. Én nem csalódtam benne.
2020. febr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!