Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezt a kocsit ismeri valaki?...

Ezt a kocsit ismeri valaki? Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Ár értek arányban tök jónak tűnik. Csak félek hogy nem-e gyenge minőségű , nyeklő nyakló -e.


[link]


2020. febr. 20. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Volt turagoo-nk , nem ez a típus, de hasonló árfekvés.

Kezdve azzal hogy a kókuszmatracból a szálak átlyukasztották a huzatot a vadonatúj kocsin, és az újszülöttnek véresre bökte az arcát..

Folytatva azzal hogy minden repedésen elakadt, csörgött az egész.

Nagyon utáltam, hamar menesztettem.

2020. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Touragoo sportbabakocsink van. Teljesen meg vagyunk vele elégedve, strapabíró, nehezebb talajon is kiváló. A leírás és a képek alapján ez sem tűnik rossznak. Ha 3in1-ben babakocsi kellene, valószínűleg mi is vmi ilyesmit vennénk.
2020. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez te vagy, ugye? https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Én ajánlottam, barátnőmmel ilyene van, ő szereti.🙂

2020. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as én vagyok az is igen :)

Csak látatlanban félek megvenni, mert az első baba kocsink is touragoo volt, de nagyon megszivtuk vele. Fél év után szét akart esni, szenvedés volt tolni. De az nagyon régen volt már, azóta javulhatott a minőségük.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!