Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csatos hordozom 6 kilotol (3...

Csatos hordozom 6 kilotol (3 honapos kortol) javasolt. Babam 6 hetes,5 kilo. Baja lehet, ha beleteszem egy fel oranyi setara?

Figyelt kérdés
Csak 10 percre probaltuk ki amikor hozta a futar, azonnal elszunditott benne. Jol ul benne, a hata, nyaka megtamasztva, labai M alakba. Vihetem benne egy rovid setara?
2020. febr. 25. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a csatos (és minden formázott) hordozó minimum biztos ülni tudástól ajánlott. Ennek ellenére én azt gondolom, hogy egy rövid sétával egészen biztosan nem fogsz kárt okozni. De én csak egy anyuka vagyok.
2020. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hordozz szabadon, kerdezz batran csoportban kerdezd meg a hordozasi tanacsadoktol, leirva a hordozo fajtajat, a babad mereteit (testsuly es centi), es hogy hol tart a mozgasfejlodesben, ami nalatok most a stabil fejtartas. Vannak hordozok, amiknel mar jobb, ha legalabb a hata felso reszet is stabilan tartja a feje melle. Ugyanakkor kaphatsz tippeket, hogyan kosd magadra ugy, hogy kevesbe okozzon problemat (pl. visszahajtott vagy magasra pozicionalt derekpant, terpesz szukisetese cipofuzovel, ilyesmik).
2020. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még nagyon nem neki való a csatos. Picike még nagyon hozzá. Esetleg valamilyen más eszköz amíg biztosan belenő?

Képet ha mutatsz abból jobban látszik mennyire lehet rá jó már. Illetve ha márkát írsz már annál is jól elmondható hogy esetleg jó e vagy átlagban mikortól. Van olyan amelyiknek van újszülött szűkítője és abban jó lehet már de csak rövid időre.

2020. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Roman marka, nem hiszem, hogy otthon ismert, linkelem

[link]

Hasonlo a Lenny Lamb-hez talan

2020. febr. 25. 11:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Van rugalmas kendom is, de nem nagyon szeretem, maceras felkotni, elalszik benne, ha ki akarom venni lefektetni, felebred...
2020. febr. 25. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Karikás kendő újszülött kortól használható. Én csatosba még biztosan nem tenném
2020. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!