Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen színű autós gyerekülés...

Milyen színű autós gyerekülés a praktikus? Miért?

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk fekete van, ez volt akkor jó áron, így azt mondtam hogy ugyan azért az ülésért többet fizetni csak mert más színe van ami jobban tetszik. Viszont mikor beraktuk a kocsiba, örültem hogy erre esett a választás és nem arra amit eredetileg akartam türkiz kékre. Így belegondolva szerintem bután nézne ki nagyon. Szóval szerintem csak valami barna, szürke, vagy fekete.
2020. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen mindegy. Nekünk két kék ülésünk van amúgy. De ez nem volt szempont.
2020. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Fehér és fekete a 2 szín, amit nem vennék (fehéren minden meglátszik, fekete kisgyerek köré/alá nekem csúnya), amúgy bármit. Nekünk van világoskék, középbarna, bézs, most a legkisebbnek egy szürkét néztünk ki.
2020. márc. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem fekete

És nem nagyon világos


Fekete: azért ne, mert

Felmelegszik nagyon a napon

Ugyanannyira látszik trajta minden, mint egy nagyon világos színen látszanaay

2020. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Nyilván esztétika is számít, ha teheti az ember , hogy figyel rá


Nekünk piros van

De frhér a kocsi

Piros a hordozókendőm

Piros Manduca csatos hordozom van.

Piros fekete a sportbabakocsoim


A másik ülés fekete szürke mintás

Nem volt épp ugyanolyan


(2 gyerek van)

2020. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fekete-sötétszürke van. Mivel már a 2. gyerek használja a fekete része olyan fakó, napszívta, mint a szürke része. A nagynak később volt fekete-fehér-piros. A fehér része mindig koszos volt, a fekete meg kifakult ugyan úgy mint ez. Azt elajándékoztuk ismerősnek, mert a fiam nem szerette. Most sötétkék ülésmagasítója van már.
2020. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Piros, fekete és vajszínű üléseink vannak, mindegyik könnyen tisztítható és praktikus, nem érzek különbséget.
2020. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk fekete-szürke-piros van. A sötét szín azért jobb, mert nem látszik meg rajta minden, viszont azt ki is szívja a nap, ahol éri, máshol meg nem, az csúnya... ha meg világosat veszel, hamarabb koszolódik, viszont nem veszíti annyira a színét...

szóval igazából mindegy :D

2020. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindegy, csak ne fekete, mert az nagyon könnyen átmelegszik. A nagyon világos sem túl praktikus, mert az könnyen összekoszolódhat és ezért többször kell mosni.
2020. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Regisztrátor válasza:
38%
Kakaó, sár és hányás színű a legpraktikusabb.
2020. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!