Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Polisport groovy rs plusz...

Polisport groovy rs plusz gyerekules kényelmes, szeretitek, akinek ilyen van?

Figyelt kérdés

Megeri az arat? Esetleg egy 2 oras utat is kibir benne a gyerkoc?


Az, hogy dontheto mennyire teszi kenyelmesebbe az utazast neki? Arra gondolok ha elaludna kozben. Par honapot hasznalnak csak, utana bico utanfutoval mennenk, de az most nem opcio



2020. ápr. 6. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ilyen van hátul a biciklimen, de én nem vettem észre,hogy dönthető lenne. Viszont nagyon kényelmes,mert volt olyan,hogy a fiam is elaludt benne. Lassan 1 éve használjuk,nagyon jó. Mi 13 ezerért vettük,szóval nagyon megéri az árát :)
2020. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 féle van, az egyik dontheto a masik nem. Decatlonba neztem, de nincs kiirva a marka pontos neve, ezert inkabb kutattam mashol, igy talaltam ra a dontheto verziora. Azok most mennek 17e ftert. Koszi, hogy irtal amugy, jo tudni, higy kenyelmes. Neked adapteres van, vagy csomagtartora szerelheto?
2020. ápr. 7. 07:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Csomagtartóra szerelhető hátul. Mi is a Decathlonba vettük de akkor 13 volt. Azóta van egy első is, az pedig mini Groovy az pedig adapteres.
2020. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod!

Kozben talaltunk egyet jo aron amit meg is tudtunk nezni, igy megvettuk! Szuper.. mar most imadom! Baromi fura, hogy csak ugy "lebeg", de ugy lattam piszkosul elvezi :)

2020. ápr. 7. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor örülök! Közben megnéztem a miénk is dönthető,és nem is tudtam! ☺️
2020. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!