Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Balios S-ről tudnátok...

Cybex Balios S-ről tudnátok mondani tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Mi a hátránya azon kívül, hogy drága és kicsit nehéz?
2020. ápr. 11. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték arányban nem hogy nem drága, hanem kifejezetten olcsó. Egy Stokke ami ugyanennyit tud kétszer ennyibe kerül...

Nehéznek pedig egyáltalán nem nehéz, egy átlag babakocsi 13-15 kg, a Balios S pedig 11,7.

Nincs hátránya leginkább, ezt mint használó tudom mondani.

2020. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a súlya. De szerintem nem találsz könnyebet, ami megfordítható és ugyanilyen kényelmes lenne a gyereknek. Nagyon jó az ülés kialakítása, az xxl kupola, a rugózása. Egy valamibe kötnék bele, hogy a kupolán lévő szellőző lehetett volna mágneszáras, mint más prémium márkánál, mert nagy szélben huzatos (persze csak teljesen felhúzott kupolánál).

Nekünk ez a harmadik kocsink. És a második cybex.

2020. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És könnyen meg lehet emelni az elejét pl. padka esetén?

Miért kell annyi babakocsi? Én egyet szeretnék ~3 gyerekre, irreális?

2020. ápr. 12. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen.

Nem kell, csak ha elsőre rosszul választasz, a második kocsit pedig eladod, mert azt gondolod, nem lesz második gyerek, de aztán mégis 😂

2020. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Áh értem! 😅 Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 12. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Padkára nagyon könnyű felemelni.

Azért mert sokan rosszul választanak elsőre. Vagy nem tudják mit is szeretnének (nincsenek tisztában mit kellene figyelembe venni), vagy szimplán nem megfelelő minőségű babakocsit vesznek. Sok ismerősöm vett pl jóárasított lengyel csodakocsit aztán majd beszartak amikor a 15 kg-s babakocsit fe kellett vinni a lépcsőn, a másiknak a kocsijába nem lehetett betuszakolni. Volt olyan ismerősöm aki szó szerint úgy fogalmazott, hogy élete legszebb napja volt amikor eladták a nagy böszme babakocsit mert annyira gyűlölte. Van persze aki külön vesz utazós, kicsi, kompakt babakocsit is a mindennapi mellé de az más kérdés.

Mi eleve mindent számba vettünk ami az igényeinket illeti, pontosan tudtuk, hogy mit keresünk és az ezeknek megfelelt babakocsik közül a Cybexre esett a választás mert csak jó véleményeket hallani a márkáról. Ez az egy babakocsink volt, van és lesz ugyanis a 2 év használat után is tökéletes állapota mellett simán ki fogja szolgálni a 2. gyereket is majd és minden igényünket maximálisan kielégíti.

2020. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Milyen további vélemény érdekel, hogy kiemelted?

Első kocsinak remek. De ha sokat kell emelgetned, nincs lift, lépcsőzni kell.. . stb., akkor ezt is le akarod majd cserélni egy kisebb, könnyebbre onnantól, hogy kifelé nézve tolod a gyereket.

Vannak akik már félévesen nem megfordítható sportban tolják a gyereket.

Első gyerekünknek ez nagyon korai lett volna. 1,5 éves koráig felém nézve utazott. Őt ez nyugtatta meg. Más gyerek pedig akkor ordít, ha nem a világot nézheti.

Nos a "nem megfordítható" sport kategóriában van könnyebb, jobb kocsi is. Pár kiló is rengeteget számít.

Nálunk most a második gyerek utazik a baliosban, de van egy könnyebb esernyőkocsink is, ami a nagyobb kocsija volt. Ha kifelé fog utazni, valószínűleg azt fogjuk preferálni, mert csak 7 kg. Az is cybex egyébként (kifutott model).

2020. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

A mostani a hetedik vagy nyolcadik babakocsink, a gyerek a masodik, es lesz meg. Hasznaltan veszem, es tovabbadom, ha nem jo.


1. Peg Perego Easydrive Switch, tul nehez volt a lepcson fel-le cipelni

2. Maclaren Triumph: pici az uloresze, “lecsuszott” bene a gyerek

3. Noname ket kilos, ezt imadtam, elszakadt a labtarto

4. Moon Kiss: Konnyebbet akartam

5. Pali Tre.9: Tul kicsi kerekek, minden apro dologban elakadt

6. Billy 5 kilos babakocsi: ezt nagyon szerettem, de folyton blokkolta a kerekeket, mert leert a laba

7. Hauck Citi Neo II: Szerettem, de nehez kormanyozni ket gyerekkel testverfellepovel, es a kicsi sokkal nyugodtabb, ha lat

8. Elkoltoztunk, mar nem problema a suly, Peg Perego Book 51, ez van most, a Baliosnak is hasonloak a tulajdonsagai, ahogy neztem. Hosszu a kar, igy a testverfellepo odafer, konnyu nyitni-csukni, egybetolokaros, harom lepcson fel tudom cipelni, hozzaferek a kosarahoz mindig. A legjobb benne, hogy felem tudom a gyereket forditani. A hatso kerekei megfeleloen nagyok, az elsokkel nem vagyok megelegedve, emelni kell padkanal.


A sulya es a meretei miatt szeretnek majd egy utazobabakocsit kesobb, bar lehet, hogy marad ez, hogy a nagyobb gyereket is konnyu legyen vinni, ha elfarad.

2020. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8, jó pont a Baliosnak, hogy közepes padkára emelés (pontosabban billentés) nélkül felmegy és a gyerek se katapultál a döccenőtől, mert jó a rugózása. ;)

Egyébként egyetértünk. Minden helyzetre nincs univerzálisan jó kocsi.

2020. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meggyőztetek!

Most 2 hós a baba és mózes nélkül vennénk, csak a sportrészt (most a hordozókendő elég), így még nem jó, de amikor nagyobb lesz, valószínüleg ezt vesszük.

2020. ápr. 14. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!