Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvári Hepinet...

Székesfehérvári Hepinet genetikai ultrahang 4d? Tudnátok tapasztalatokat mondani? Meg voltatok elégedve vele?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam,de készülök menni,itt a neten olvasgattam róla,és egész jó kritikákat kapott.
2014. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én jövő héten megyek valószínűleg, mert itt Fehérváron nem nagyon van máshol erre lehetőség.

szóval várom a véleményeket akik jártak már ott illetve majd én is beszámolok, hogy képben legyen aki oda készül

2014. júl. 22. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi a tapasztalatod velük? Én majd februárban szeretnék menni 18. heti genetikai 4D uh-ra hozzájuk.

2015. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdező vagyok,de 2 hónapja voltam náluk,és maximálisan elégedett voltam.Nem kellett várakozni,a szonográfus hölgy nagyon kedves és türelmes volt,végig beszélt a babához is,dícsérte milyen jól viselkedik a pocakomban.Nagyon szépek lettek a képek,és a videó is.Egyetlen hátrány,hogy kártyával nem lehet fizetni,szóval készpénz legyen nálatok.
2015. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Mozizni voltatok, vagy genetikai uh-n?

2015. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!