Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van-e itt valakinek Besafe...

Van-e itt valakinek Besafe izi plus gyerekülése?

Figyelt kérdés
Meg vagytok-e vele elégedve? Bonyolult-e bekötni az ülést a kocsiba? Nagyon nagy helyet foglal-e? Eltürik a gyerekek a hátrafelé utazást? Kényelmesnek tartják a gyerekek az ülést? Kb hány éves korig jó? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 18. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk Besafe izi combi van, ami annyiban különbözik a plustól, hogy megfordítható menetiránynak. A fiam majdnem 2 éves volt mikor megfordítottuk, nem amiatt hogy nem fért el vagy nem viselte el, de így maga is be tudott mászni, nem nekem kellett betenni és mivel közben újra terhes lettem, ráadásul veszélyeztetett így nekem könnyebb volt. Az izi combiba simán be tudtam ültetni a húgom kislányát 4-4,5 évesen is. Tény, hogy télen, sok ruhában kicsit már szűkösebb. Nem kicsi ülés, sőt bazi nagy. Egy átlag autó hátsó ülésén 2 embert már nem igazán ültetsz be mellé.

Bekötni nem egy ördöngösség, ha jól csinálod olyan, mintha odabetonoztad volna az üléshez. A feszítőkaron van egy pici pöcök amit át kell kapcsolni, annak megfelelően, hogy lazítod vagy szorítod, mi ezt szívtuk meg legelőször.

2020. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!