Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek Nania L6 típusú...

Van valakinek Nania L6 típusú (9-36 kg) gyerekülése? Bővebben lent, képet is mutatok.

Figyelt kérdés

Kép:


[link]


A háttámlát sehogyan sem tudom rögzíteni, hátracsuklik. Szerintem ilyen nincs. Sajnos találtam egy videót is ( https://www.youtube.com/watch?v=DyMcUaxAxXU ), ahol látszik hogy szintén nincs rögzítve, de én el nem hiszem, hogy nem lehet. Kislányomnak is hasonló van más márkában, de azt valahogyan be lehetett pattintani és teljesen stabil. Most képeket is találtam, ahol úgy látszik, ugyanez a típus rögzítve van, de hogyan kell? :( Sehogy sem megy. Meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg van, amelyiknek nem rögzíthető a hátulja.


2017. dec. 15. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen gyenge minőségnél mint a nania ez van sajna.
2017. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem gyenge minőség, csak hát aki birka, azt könnyű etetni a marketinggel ugyebár. Elfingják magukat egy cikkben - megspékelve 1-2 nagyobb névvel vagy tudományosnak hangzó szóval, ti pedig gondolkodás nélkül cifrafosásban törtök ki válaszreakcióként. Mit lehet tenni... :) Így működik az agymosás a politikában is.


A kérdés egyébként nem ez volt.

2017. dec. 15. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy 15 ezres ulés akárhogy is nézzuk nem tudja felvenni a versenyt pl. egy 50 ezres maxi cosi-val vagy besafe-el stb.

Igaza van az elsonek.

2017. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ülésemelőnk volt ilyen mintával pont. Szegény gyerek gyűlölte azt hittük csak hiszti de jobban belegondolva(egyszer levettem a huzatot) elég kényelmetlen.
2017. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
De a nania baromi gyenge minőség és kb. semmi védelmet nem nyújt.
2017. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan? Ennyire csóró vagy vagy ennyire sóher? Bár ha autód van akkor gondolom inkább sóher.

Marketing uramisten biztos azért lett az ADAC teszten 5-ből 1,2 és 3 minősítése annak a súlykategóriás ülésnek amit említesz. Ráadásul egyértelműnek kéne lennie hogy nem teszem a gyereket egy olyan ülésbe ami olyan jó minőségű hogy nyeklik-nyaklik.

Ember inkább menjél gyalog mert csóró gyerek a legrövidebbet húzná egy balesetben...

2018. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A sok okoskodó b.zinak mondom hogy lehet rögzíteni:) erősen magad felé kell húznod amég be nem “pattan”.

egyébként meg 4 ülés közül az egyik ilyen nálunk és ezt lehet a legstabilabban bekötni övvel!! és utána meg se lehet mozdítani pl a maxi cosi tobit éppen hogy fellehet dönteni pedig sokan próbáltuk már stabilra kötni…

2021. okt. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!