Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Legkönnyebb 2in1 babakocsi?

Legkönnyebb 2in1 babakocsi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos a házban ahol lakunk nem lehet lent tárolni a babakocsit sehol (ellopják, beszökik egy csöves, nincs tároló szoba) így a 4-re kell majd mindig felvinni. 2in1 kellene és a lehető legkönnyebb, mégha drágább is. Sajnos nem találtam oldalt ahol súlyra is lehet szűrni.
2020. ápr. 25. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A negyedikre "beszabehu" mire a legkönnyebbet is felcipeled, hisz a gyerek súlya is megy hozzá. Fényevő, pehelykönnyű ovisom félévesen 9 kiló volt.

Nos a legeslegkönnyebb sportkocsik amik nem 2in1-ek is minimum 5-6 kg-k és ez tényleg a legkönnyebb kategória (amibe nem optimális újszülöttet rakni). Általában fogás sincs rajtuk. Nem olyanok mint egy jó túratáska amiben elcipelsz 25 kilót is.

Gondolkozz inkább hordozóban (kendő, mei tai) az első fél évre míg mózes lenne ideális és utána egy könnyű sportban!

Én ezt javaslom!

(Csak az elsőre cipeltem a kpcsit de jelentősen rontott a terhességek miatt kialakult süllyedésen)

2020. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Cybex Mios, Cybex Eezy S Plus
2020. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!