Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a most kapható sport...

Melyik a most kapható sport babakocsik közül a legkönnyebb, de mégis kényelmes? Sokat fogunk utazni a babámmal ( vonat, BKV).

Figyelt kérdés
A pici lassan 9 kiló, de még nem ül egyedül, tehát dönthető kellene. Egyedül fogok vele utazni. Nem akarok hatalmas összeget költeni rá, mert van másik kocsi, csak az alapból 12 kg... Viszont mindenképpen kényelmeset szeretnék, és olyat, aminek kupolája is van. Illetve könnyen picire csukható. Nézegettem a Cam Agile és a Caratero Alfa kocsikat. Vélemények, ötletek esetleg?

2018. aug. 7. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Falun lakunk, sokat buszozunk, vonatozunk, és minden hétvégén megyünk a családdal valahova (állatkert, programok, stb.)

A sportbabakocsi nem vált be, nem szereti a pici. Hátra se tudom dönteni, mert pánikolni kezd. A nagy, 90 kilós babakocsit szereti, az sokkal zártabb, de a férjem is alig tudja a lèpcsőn felvinni.


Ami nekünk bevált, az a hordozókendő. De rengeteg variáció létezik, ami csatos, állítható, nem kell kötni, és neked és a babának is kènyelmes. Nekem óriási szabadságot ad, tömegközlekedéshez a legjobb. Ilyesmire esetleg nem gondoltàl?

2018. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg tudom ajánlani a Phil & teds go babakocsit. Mindössze 5 kg...és 5 kg a kosár terhelhetősége... kicsire csukható ... és fektethető vízszintesig... igaz a kupolája eléggé kicsi ...
2018. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!