Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 33 hetesen korai kimosni,...

33 hetesen korai kimosni, vasalni minden babaholmit?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárható helyen tudod tartani utána, akkor nem túl korai, de igazából ráér.
2020. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én 35 hetes terhes vagyok, de már kimostam, kivasaltam mindent. Az első lányom 38. hét közepén született, így nem akartam későbbre hagyni, hátha a kistesó is előbb jönne egy picivel. A babaszoba mondjuk még nincs teljesen kész, egy-két bútort még össze kell rakni, meg kipakolni szépen a cuccait, de szerintem azt majd csak jövő héten kezdjük el.
2020. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.nekem is hamarabb jött, 36 hetesen.
2020. máj. 5. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyat korai lett volna, de ha nagyon unatkozol hajrá
2020. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én 24-28 hét között csináltam. Utána szépen a szekrényben várták a baba születését. Semmi bajuk nem lett, miért is lett volna? A saját téli ruháimat is kimosom tavasszal, és áll fél évet a szekrényben, mire újra viselem. Mi bajuk lenne?

Mellesleg 35-36 hetesen már nem is bírtam volna annyit állni a vasalódeszka mellett az óriási hasammal és a brutál vizes fatörzs lábaimmal

2020. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

36. hetet taposom, pont most zörög a szárító. Ma hozta a futár az utolsó darabokat, amiket még be akartam szerezni, így erőt vettem magamon és összeszedtem a ruhákat az első időkre.

Lassacskán majdcsak meg lesz minden. Anno a fiamnál ekkora már minden készen állt, most kicsit nyugisabban, lassabban őrölnek a malmok.

2020. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Féléves a gyerekem, se még nem vasaltam.
2020. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30. hét környékén mostam ki a ruhákat. Soha nem vasaltam.
2020. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En mindent azonnal mostam, amikor megvettük. Nem vasaltam semmit, nem is vasalok, de kimostam, összehajtottam és eltettem. Volt ami a terhessegem 26. hetében volt kimosva és mivel 68-as méret, most adtam rá a fiamra 3 hónapos kora előtt nem sokkal először. Ugyan mi történne vele a szekrényben? Ha épp mosni meg vasalni van kedved, hajrá. Meg lehet, hogy később már nem lesz mókás ácsorogni a vasalódeszka mellett.
2020. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy pénteki nap ki mostam mindent szombaton vasaltam vasárnap meg született a kislányom. 34hétre úgy hogy szerintem nem korai.
2020. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!